rasi

17 ଡିସେମ୍ବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ଲାଭରେ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ମନେହୁଏ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆଜି ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଭଗବାନ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ଆପଣ ଯଥେଷ୍ଟ ସହଯୋଗ କରିବେ | ସରକାରୀ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ପ୍ରେମ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ତୁମ ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ଯେଉଁମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣି ପାରିବେ | ତୁମ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଉପଯୁକ୍ତ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନାମରେ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶି ଚିହ୍ନ ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଖୁଚୁରା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ସଫଳତାର ଅନେକ ସମ୍ଭାବନା ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ଦାନ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଘରୋଇ କାମକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଉପାୟ ଖୋଜି ପାରିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରେ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ନରମ ଗରମ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କୁ କିଛି ଚିନ୍ତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆମେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବୁ, ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ବଜାୟ ରଖୁଛନ୍ତି | ତୁମର କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ ଏହା ସବୁ ସମ୍ଭବ କରିବ | ଆପଣ ଉତ୍ସାହରେ କୌଣସି ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ତୁମର ଆତ୍ମା ​​ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତୁମର ହୋଲ୍ଡ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଯାନର ସୁଖ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବେ |

ଧନୁ ରାଶି;ଏହି ଦିନ, ତୁମେ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧତା, କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି, ସୁଖଦ ସଫଳ ଯାତ୍ରା, ପରିବାର ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତଥାପି, ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, ଆପଣ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଦମ୍ପତି ଜୀବନରେ ଖୁସି ହେବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଉଦାସ ଏବଂ ଉଦାସ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ କେବଳ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ କିଣନ୍ତୁ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଲାଭ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଷ୍ଟକ୍ ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ହେତୁ ଆପଣ ଉଦାସ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ହୃଦୟକୁ ପ୍ରକାଶ କରି ତୁମେ ହାଲୁକା ଏବଂ ଆନନ୍ଦିତ ଅନୁଭବ କରିବ | ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ରହଣି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | ଆପଣ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାର ଲାଭ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ମନ ଚିନ୍ତା ମୁକ୍ତ ହେବାରୁ ଆରାମ ପାଇବ ଏବଂ ତୁମର ଉତ୍ସାହ ମଧ୍ୟ ବଢିବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ଆଶା କରନ୍ତୁ | ସ୍ନେହାମିଲାନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ରହିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏଥିରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ସୁସଜ୍ଜିତ ଖାଦ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ଏବଂ ଉତ୍ସାହିତ ହେବ | ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ମିଳିପାରିବ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧିରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *