rasi

19 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଆଜିର ଦୀନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିର ଖବର ସମଗ୍ର ପରିବାରକୁ ସୁଖ ଆଣିପାରେ | ଆପଣ ପ୍ରେମର ଏକ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଉଦାର ଏବଂ ସ୍ନେହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ନୂତନ ଶିଳ୍ପ ପ୍ରସ୍ତାବ ଗ୍ରହଣ କରିବ | ସ୍ୱାଧୀନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ |

ବୃଷ – ଆଜି  ଦିନ ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘରର ସମସ୍ୟା ତଥା ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ କିଛି ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁ। | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିପାରିବ | ତୁମକୁ ନିରର୍ଥକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆଜି ତୁମେ ଏପରି ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଆସିବା କଷ୍ଟକର କରିବ | ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆଜି ଶକ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ବୋଧହୁଏ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ କାମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ମନ୍ଦତା ପାଇବେ, ତେଣୁ ଏପରି ସମୟରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ସଂଯମତା ସହିତ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଏହା ହେଉଛି କାମ। ଯେଉଁମାନେ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଦିନ ପୂର୍ଣ୍ଣ, ସେମାନେ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇବେ ଯାହାକୁ ସେମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଖୋଜୁଥିଲେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ଆଣିଛି | ଆଜି ଆପଣ ଉଠିବା ଏବଂ ସମାଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ତଥା ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବସିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ଜୀବନରେ ଗ୍ରହଣ କର, ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ କେହି ତୁମକୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ତୁମର ଭଲକୁ ତୁମର ଦୁର୍ବଳତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରି, ତୁମେ ତୁମ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ, ଯାହାକୁ ଚତୁରତାର ସହିତ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ | । ଯଦି ଆପଣ ଏକ କାର କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କର, ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ : ଆଜି ତୁମର ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଜୀବନ ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ତୁମେ ତୁ-ତୁ, ମୁଁ-ମୋର ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗୀଦାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଭେଦ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ଗଣେଶ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ଏକ ସୁଖଦ ଘଟଣା ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଏହି ରୋଗରେ ପୀଡିତଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ମଧ୍ୟ ପାଇବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ନାବାଳିକା ଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବୌଦ୍ଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଏବଂ ଆଲୋଚନା ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଆପଣ କଳ୍ପନା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ଭାବନାରେ ନ କହି, ସତ୍ୟ ଏବଂ ବାସ୍ତବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ବାହାରେ ବୁଲିବା ଏବଂ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସହିତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଯଦି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ତେବେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ, ଗଣେଶ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି, କାରଣ ମନ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଏକ ଚିନ୍ତା ରହିବ, କ୍ଷତି ଏବଂ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ମହିଳା ଏବଂ ଜଳର ଭୟ ରହିବ | ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ହୋଇଥିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ତୁମର ସ୍ୱର ଏବଂ ସ୍ୱରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ସାହାଯ୍ୟ ଆଖପାଖରୁ ଆସିବ | ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି: – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଦିନ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖରେ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ | ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ନୂତନ ପୋଷାକ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ ରହିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଉତ୍ସାହଜନକ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସ୍ଥିର ରହିବ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି: – ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ସେଠାରେ ଖ୍ୟାତି, ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ରହିବ | ପରିବାର ଖୁସିରେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିକାଶ ପାଇଁ ଦିନଟି ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଏହି ଦିନ, ପ୍ରେମର ଗୁଣ୍ଡ ଏକ ଫୁଲରେ ଫୁଲ ହୋଇପାରେ | ସଂଯମତା ଏବଂ ସାହସ ସହିତ ଧରି ରଖ | ବିଶେଷକରି ଯେତେବେଳେ ଅନ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ସମ୍ଭବ ଅଟେ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସରକାରୀ ବିରୋଧୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ |

କୁମ୍ଭ: – ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ମନରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଭୟର ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାରରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ତିକ୍ତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥିର କରିବ | ବାଣୀ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ନଚେତ୍ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯଥେଷ୍ଟ ପାଇବ | ଧନ କ୍ଷତିର ରାଶି | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କାରବାର ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ |

ମୀନ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ସତେଜତା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅଭାବ ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ହେବ | ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଶତ୍ରୁ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ତୁମର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *