କ୍ୟାନ୍ସର ପରେ ଏବେ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ, ଆଉ ଅଛି ମାତ୍ର ଏତିକି ଦିନ

FACT

ହେଲୋ ହାଏ ନମସ୍କାର, ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ତାଙ୍କ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ର ଚର୍ଚ୍ଚା ସବୁବେଳେ ରହିଥାଏ। ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ମଧ୍ୟରେ ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ରେ ଅଭିନୟ କରି ହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। କ୍ୟାନ୍ସର ରେ ପୀଡିତ ହେବା ପରେ ସଞ୍ଜୟ ଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଛି। ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାଇଥିଲେ। କର୍କଟ ରୋଗ ସହ ଲଢୁଥିବା ବଲିଉଡ ତାରକା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ପରେ “ବହୁତ ଭଲ” ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ଅଗଷ୍ଟରେ, 61 ବର୍ଷୀୟ ଅଭିନେତା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଫୁସଫୁସ କର୍କଟ ସହ ଲଢୁଛନ୍ତି ବୋଲି କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ମଧ୍ୟରେ ଚିକିତ୍ସା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପାଇଁ ସେ ନିଜର ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିରୁ ବିରତି ନେଉଛନ୍ତି।

sanjayy

“ଖବର ଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ଛଅ ମାସ କିମ୍ବା ଏହି ମାସ ମିଳିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା କେବେହେଲେ ସେହି ଦୃଶ୍ୟ ନୁହେଁ। ତାଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରକାର ଫୁସଫୁସ କର୍କଟ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ଚିକିତ୍ସା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। “ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ପିଟିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି। ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ସେ ଆଜି ତାଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଛି। ଭଗବାନଙ୍କ କୃପା ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ସେ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି।

sann

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ସାଦାକ୍ ୨ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଆଲିମ୍ ହାକିମଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଂଶୀଦାର ହୋଇଥିବା ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଏହି ଅଭିନେତା ତାଙ୍କର କର୍କଟ ରୋଗ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିଥିଲେ।ଅକ୍ଟୋବର 14 ରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଏକ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ମୋ ଜୀବନର ସର୍ବଶେଷ ଚିହ୍ନ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏହାକୁ ପିଟିବି। ଶୀଘ୍ର ଏହି କର୍କଟ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ। ”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ମାନଂକ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *