3rd

ତୃତୀୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ।ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟହେବେ ଆପଣ |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ ,ବନ୍ଧୁଗଣ ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନଙ୍କ ବିବାହ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉପରେ ସଭିଙ୍କର ଜାଣିବାର ଆଗ୍ରହ ରହିଥାଏ। ତେବେ  ଅନେକ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇ ଗତି କରିଛନ୍ତି।କେବଳ ଜଣେ ନୁହେଁ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୁଇଟି ଛାଡପତ୍ର ଦେଇ ଗତି କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ଆମେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ।

sheea

ସ୍ନେହା ୱାଗ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ। ସ୍ନେହା ମୁଖ୍ୟତ ଜ୍ୟୋତି ନାମକ ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ‘ଜ୍ୟୋତି’ରେ ଏକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ।ସେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଟିଭି ସିରିଏଲ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ମରାଠୀ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିଛି ବର୍ଷ ପରେ, ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ କାରଣ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ମାଡ ମାରୁଥିଲେ।ସ୍ନେହା ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବା ପରେ 2015 ରେ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନର୍ ଅନୁରାଗ ସୋଲାଙ୍କିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ମଧ୍ୟ ବେଶୀ ଦିନ ରହିଲା ନାହିଁ।ସ୍ନେହା ୱାଗ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡିଛନ୍ତି।

ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସ୍ନେହା ୱାଗ୍ ଉଭୟ ବିବାହର ବିଫଳତା ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସ୍ନେହା ୱାଗ୍ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତୃତୀୟ ଥର ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ। ସ୍ନେହାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ଏବଂ ଦୁଇଟି ବିବାହ ବିଫଳ ହେତୁ ସେ ହାର ମାନି ନାହାଁନ୍ତି।

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *