rasi

30 ଡିସେମ୍ବର 2020 ,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି- ମେଷ ରାଶିର ଜାତକରେ ଆଜି କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇକରି ମୁଡ୍ ଖରାପ ହୋଇପାରେ , ନକାରାତ୍ମକ ଜିନିଷରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି । ବୃଥା ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ଶରୀର ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ ।

ବୃଷ ରାଶି- ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ । ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ । ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ଆଜି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏପଟ୍ ସେପଟ ହୋଇପାରନ୍ତି  । ତୁମ ମନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ବ୍ୟସ୍ତତା କର ନାହିଁ । ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଠିନ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଜମି ବାଡି ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ । ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ସଂଯୋଗ କରିବେ, ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିପାରିବେ । ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶି- ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ । ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ । ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ । ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ।ଖାଦ୍ୟପାନୀୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟାରାଶିର ଜାତକରେ ଦୃଢ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ । ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ । ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ମିଳିପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବେ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଆଣିପାରେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ । ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରେ ତିକ୍ତତା ହୋଇପାରେ ।

ତୁଳା ରାଶି- ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ଆଜି ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ । ବାହାନ ସୁଖ ମିଳିପାରିବ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ହଠାତ୍ ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ ।

ବିଛା ରାଶି- ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଦିନ ହେବ । ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯାଇପାରିବେ । ଭାଗ୍ୟର ସାଥ୍ ଯୋଗୁଁ  ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଆପଣ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ । ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ ।

ଧନୁ ରାଶି- ଧନୁ ରାଶି ଲୋକ ଆଜି ଚିନ୍ତାରେ ପଡୀପାରନ୍ତି । ଘରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦ ଆସିପାରେ । ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥା ଉପରେ ମତଭେଦ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ । ଆପଣଙ୍କୁ ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା  କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ନଚେତ କିଛି ଅଘଟଣ  ହୋଇପାରେ ।

dhanu

ମକର ରାଶି- ମକର ରାଶିବାଲାଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ହେବ । ଯେକୌଣସି ଅଧୁରା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ଯଦି କାହାକୁ କରଜ ଦେଇଛନ୍ତି ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ହଠାତ୍ ଧନ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ । ଆପଣ ଅଫିସରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ । ତୁମର ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ସହିତ ତୁମେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିପାରିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକେ ସଫଳତାର ପାହାଞ୍ଚ ଚଢା ଜାରି ରଖିବେ । ଆପଣ ଏକ ବଡ ଲମ୍ବା ନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି , ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ । ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ । ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ । କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ ।

ମୀନ ରାଶି- ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆଜି ଅସ୍ଥିର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ ମଜବୁତ୍ ହେବେ କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମର ଜରୁରୀ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ବ୍ୟସ୍ତତାପୁର୍ଣ୍ଣ କିଛି କାମ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ । ଶଶୁରଘର ପକ୍ଷରୁ ଶୁଭ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *