2021

ବାଛନ୍ତୁ ନିଜର ରାଶି ଏବଂ ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ୨୦୨୧ ମସିହା?

RASIPHALA

୨୦୨୧ ମସିହା ରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ କିପରି ରହିବ ଆସନ୍ତୁ ସେ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

ମେଷ:- ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ।ଆର୍ଥିକ ବିନିଯୋଗ ଶୁଭ ହେବ। କୌଶଳ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ସଫଳ ହେବେ | ନିଷ୍କ୍ରିୟତା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବୃତ୍ତି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବ। ଚାକିରିର ପ୍ରଭାବ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ।ଆଜି ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ରହିବ। ସାଧୁମାନଙ୍କ ସତସଙ୍ଗର ଲାଭ ହେବ। ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯିବ। ଶାରୀରିକ ଉପାୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ମିଳିବ।

ବୃଷ:- ଆପଣ ନୂତନ ଆୟର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ପରିମାଣ ଅଛି। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ।ଚାକିରି ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଅଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ତୁମର ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ତୁମର କାମ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବ। ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ।

ମିଥୁନ:- ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସଞ୍ଚୟ ସହିତ ଜଡିତ ବିନିଯୋଗ ଲାଭବାନ ହେବ। ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ଛାତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ।ତୁମର କାମରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ।ଖରାପ କାମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିପାରେ। ସୁଯୋଗ ଉପକୃତ ହେବ।ଅଫିସର ଶ୍ରେଣୀ ଚାକିରିରେ ଖୁସି ଦେଖାଇବ।ଆଇନଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହଟାଯିବ।

mithun

କର୍କଟ:- ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏକ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ରହିବ।ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ।ଅପ୍ରୀତିକର ଖବର ମିଳିପାରେ। ଉତ୍ସାହର ଅଭାବ ରହିବ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ବ୍ୟସ୍ତତା ଅଧିକ ହେବ। ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଆଇନଗତ ମାମଲା ଚାଲିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ସିଂହ:- ଭଏସ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଆବଶ୍ୟକ।କାର୍ଯ୍ୟ ମନେ ରଖିବ।କର୍ମଚାରୀ କାହା ସହିତ ବିବାଦ କରିପାରନ୍ତି।କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।ଅଳସୁଆ ହୁଅ ନାହିଁ ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ।ଧାର୍ମିକ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ।ତୁମେ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସଙ୍ଗତର ଲାଭ ପାଇବ। ଦିନଟି ଖୁସି ହେବ।ବିବାଦକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା ରାଶି :- ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଭିନ୍ନତା ହୋଇପାରେ।ଶାରୀରିକ ଦୁର୍ବଳତା ଦେଖାଯିବ।ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଅସୁବିଧା ବଢ଼ିବ। ଆଇନଗତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ସ୍ଥିର ରହିବ। ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ।ବିବାଦ କର ନାହିଁ। ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର। ସେଠାରେ କଳହ ହୋଇପାରେ।


ତୁଳା ରାଶି:- ବ୍ୟବସାୟରେ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ହେବ। ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବେ। କାହା ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ତତ୍ପରତା ନାହିଁ ।ଧନ ବୃଦ୍ଧିର ସମଷ୍ଟି ହେଉଛି।ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।ଯେକୌଣସି ବଡ ଡିଲ୍ ଲାଭ କରିବ। ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ପକ୍କା ହେବ। ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ବିଛା:- ଏକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରିସ୍କ ନେଇପାରେ। ଶାରୀରିକ ଉପାୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ସନ୍ତୋଷଜନକ ହେବ। ଅଫିସରେ ଭଲ ପରିବେଶ ରହିବ।ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ। ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଆସିବେ।ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ଭବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ।ଭଲ କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ। ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ ଯାତ୍ରା ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ହେବ।ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ। ବୃତ୍ତି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବ।

dhanu

ମକର ରାଶି:- ଉତ୍ସାହର ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ହୋଇପାରେ। ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଅସ୍ଥିର ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ।ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସ୍ଥିର ଅର୍ଥ ପାଇପାରେ।ବ୍ୟବସାୟ ଏଥିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ। ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ:- ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ।ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ।ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ପାଇବେ।ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବ ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ।

ମୀନ:- ବିନା କାରଣରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।ଆୟ ଦୁଇଗୁଣ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଗୁରୁଜନ ମାନଙ୍କୁ ମାନ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବିପଦ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାବେଳେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଅଫିସରେ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ।ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ। କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ।

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *