rasi

୩୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ବର୍ଷର ଶେଷ ଦିନର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି- ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଟିକେ ବିଚଳିତ ମନ ରହିବ । ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଟିକେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ । ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟଟି ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ । ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ । ତୁମ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ । ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ ।

ବୃଷ ରାଶି- ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକରେ ଆଜି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଦୂରତାକୁ ଦୂର କରିବେ । ଅଫିସରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ଖାଦ୍ୟପାନୀୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ଉପାୟ ଅଛି । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ । ଘର ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବ । ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେକୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଦୟାକରି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ । ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ । ହଠାତ୍ ଆୟର ଉତ୍ସ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ । ଲୋକମାନେ ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ । ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ । ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ।

ସିଂହ ରାଶି- ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଉତଥାନ ପତନର ଦିନ ହେବ । ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଜରୁରୀ । ତୁମକୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ତୁମର ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ । ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ରାସ୍ତା ପାଇବେ । କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ମିଳିପାରିବ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ଦୂର ସଂଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇବେ । କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା ହେବା ହେତୁ ତୁମେ ଖୁସି ହେବ । ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ । ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ରହିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ।

ତୁଳା ରାଶି- ତୁଳା ରାଶିର ଜାତକରେ ଆଜି ଟିକେ ଭାବପ୍ରବଣ ଦେଖାଯିବେ । ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଅଧିକ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଟିକେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ କାରଣ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ ।

ବିଛା ରାଶି- ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି। ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସମାଜରେ ନୂତନ ପରିଚିତମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବଢାଇପାରିବେ , କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଧନୁ ରାଶି- ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ। ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ। ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଖୁସିଖବର ଖବର ପାଇବେ  ।

dhanu

ମକର ରାଶି- ଆଜି ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଦେବା ପାଇଁ ପତି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଆଶା କରାଯାଇଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବେରୋଜଗାର ବସିଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ। ତୁମର ଯେକ ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ। ଘରୋଇ ସୁଖସାଧନ ହେବ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଶ କରିବା ସମୟରେ ବୁଦ୍ଧି ଦେଖାଇବାକୁ ପଡିବ। ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ। ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ। ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମୀନ ରାଶି-ମୀନ ରାଶିର ଘରୋଇ ମୋର୍ଚ୍ଚାରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯେକୌଣସି ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଚାକିରି ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ପ୍ରମୁଖ ଅଧିକାରୀମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *