rasi

2 ଡିସେମ୍ବର 2020, ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି- ମେଷ ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକ ଆଜି ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ସମାଜରେ ନୁଆ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହ  ତୁମର ପରିଚୟ ବନାଇ ପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ  । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ।

ବୃଷ ରାଶି- ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକରେ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ । ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବାକୁ ହେବ । ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ । ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ । ଅଫିସରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ରହିବ । ବ୍ୟସ୍ତ ଦିନଚର୍ଚ୍ଚା ସତ୍ତ୍ୱେ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ଖୁସିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆସିପାରେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ହେବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବିଷୟରେ ମତଭେଦ ଆସିପାରେ। ଆଜି ଟଙ୍କା କାହାକୁ ରୁଣରେ ଦିଅ ନାହିଁ। ବିଶେଷକରି, କାହାକୁ ଲେଣଦେଣ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ଫେରିପାଇବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ। ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଗୁପ୍ତ ରଖନ୍ତୁ। ନିଜକୁ ଅନ୍ୟ କାହା ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କେହି ଏହାର ଫାଇଦା ନେଇପାରିବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ।

ସିଂହ ରାଶି- ଆଜି, ସିଂହ ରାଶି ଜାତକରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆକସ୍ମିକ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିପାରେ। ସଂମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଶଶୁରଘର ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁ ଝିପାରିବେ। କୋର୍ଟ କଚେରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ବାହାନ ସୁଖ ପାଇବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟାରାଶିର ଜାତକର ଲୋକ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ଅଧିକ ଜଡିତ ହେବ। ମନୋରଞ୍ଜନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ। କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ। କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଆସିବ।

ତୁଳା ରାଶି- ଆଜି ଉଧାର ମାଗିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରିବାକୁ ହେବ। ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ। ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ତୁମେ ତୁମର ମଧୁରବାଣୀରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ।

ବିଛା ରାଶି- ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି। ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସମାଜରେ ନୂତନ ପରିଚିତମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବଢାଇପାରିବେ , କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଧନୁ ରାଶି- ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ। ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ। ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଖୁସିଖବର ଖବର ପାଇବେ  ।

dhanu

ମକର ରାଶି- ଆଜି ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଦେବା ପାଇଁ ପତି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଆଶା କରାଯାଇଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବେରୋଜଗାର ବସିଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ। ତୁମର ଯେକ ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ। ଘରୋଇ ସୁଖସାଧନ ହେବ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଶ କରିବା ସମୟରେ ବୁଦ୍ଧି ଦେଖାଇବାକୁ ପଡିବ। ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ। ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ। ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମୀନ ରାଶି-ମୀନ ରାଶିର ଘରୋଇ ମୋର୍ଚ୍ଚାରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯେକୌଣସି ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଚାକିରି ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ପ୍ରମୁଖ ଅଧିକାରୀମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *