rasi

1 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ |

RASIPHALA

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ଭୟ କିମ୍ବା ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟତ୍ର ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଅ | ଏହାଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧା ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜିର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ମନ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ରାତିରେ ଥକ୍କା ହୋଇପାରେ | ଆଜି କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅନୁକୂଳ ମତାମତ ନେବା ଏବଂ ଏହାକୁ ଜୀବନ୍ତ କରିବା ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ, ନିଜ ମନ ଯେପରି କୁହନ୍ତି, ତାହା କର | ପରିବାର ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପ୍ରେମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀକୁ ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆଜି ଟିକିଏ ଖରାପ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତେଣୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଖାଦ୍ୟରେ ଫଳ ଖାଆନ୍ତୁ, ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁକୁ କହିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଜଣେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

mithun

କର୍କଟ: ଆଜି, କର୍କଟ ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦାମାନେ କିଛି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭୋଜନ କରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମ ଚାର୍ଜରେ ସିଆମ୍ ରଖ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା, ଆପଣ ଆଜି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଶିଶୁ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶି ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଛୋଟ ଜିନିଷକୁ ଅତି ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନେଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଉଦାସ ହେବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଟିକେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅନୁଭବ କରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରକୁ ସଠିକ୍ ପଥରେ ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଦେଖିବେ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିକନ୍ୟା ରାଶି ରାଶିଫଳ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ସବୁଠାରୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଏକ ନୂଆ ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ ଆସିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଅବସ୍ଥିତି ଲିବ୍ରା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଛି | ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାର ପାଇପାରିବେ | କୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ତୁମର ଭୁଲିଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ତୁମେ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛ | ଅତୀତରେ ତୁମେ ତୁମର ଭୁଲକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବ | ହଠାତ୍ ଅନେକ ସଫଳତା ମିଳିବ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକ ସ୍କର୍ପିଓ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପାର ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଗତି ଲାଭ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକାରୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଲୋକମାନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭଲ ଧନ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ଏକାଗ୍ର ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ବହୁ ବିଚାର ପରେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ସମ୍ମାନ ଅର୍ଜନ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | କିଛି ଲୋକ ହୁଏତ ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧିରେ ସମାଧାନ କରିବେ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଆପଣମାନେ ଅଫିସରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ତୁମେ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *