rasi

୧ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରିବ | ଗମ୍ଭୀର ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ ବିଷୟର ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଜ୍ଞାନକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବ | ଏହି ଦିନ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଶକ୍ତି ରହିବ | ତୁମେ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତିରୁ ଜଣେ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ତୁମର ବିରୋଧୀ ଦଳ ପରାସ୍ତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି କରିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସାହାଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଏହି ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଏକ ଭଲ ସାଥୀ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ଭଲରେ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ମଧୁରତା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶିର : ଏହି ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହସିବା ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବେକାର ଲୋକ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଟିକେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉଦାସ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମ କାମରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶୀଘ୍ର କିଛି କର ନାହିଁ | ଆପଣ ଆତ୍ମା ​​ସହିତ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆରାମ ଦେବ | ଘର-ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଟିକିଏ ବିରକ୍ତିକର ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତାର ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କଠାରୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ପାଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଭଲ ଆୟର ଉତ୍ସ ହାସଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ଲିଓର ରାଶି ଚିହ୍ନ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ସମାପ୍ତ କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପାରିବାରିକ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଖରାପ ଜିନିଷ ଘଟିବ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଆଜି ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଆମେ ସବୁକିଛି କରିବୁ | ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ନକରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ତୁମର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହୋଇ ଆପଣଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇପାରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦେବେ | ଆପଣ ନୂତନ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକ ସ୍କର୍ପିଓ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପାର ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଗତି ଲାଭ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକାରୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଲୋକମାନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭଲ ଧନ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ଏକାଗ୍ର ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଏହି ଦିନଟି ଟିକିଏ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା କିମ୍ବା ଅଲଗା ହେବା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ | ଆଜି ତୁମେ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବ |

କୁମ୍ଭ: ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ଼ ଖବର ଆଣିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଆଜି କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଘରୁ ବାହାରିବାବେଳେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂଜା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶତ୍ରୁର ହୃଦୟର ଏକ ପତ୍ର ନିଅ | ଆଜି, ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭଲରେ ଶୋଇ ରୁହ ଏବଂ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏକ ବଡ ଏବଂ ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ବନାଇପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଚାର୍ଜରେ ପ୍ରବେଶ ନକରିବା | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *