char

ଚରିତ୍ରହୀନା ନାରୀ ମାନଙ୍କ ଲକ୍ଷଣ ଜାଣନ୍ତୁ, ଦେଇଥାନ୍ତି ଏଭଳି ଇସାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ |

FACT

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଦେବୀ ମାନ୍ୟତା ଦିଆଯାଏ।ଇଶ୍ବର ନାରୀମାନଙ୍କର ସୃଷ୍ଟିକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯେପରି ହାତର ପାଞ୍ଚଟି ଆଙ୍ଗୁଠି ସମାନ ନୁହେଁ, ସମାନ ଭାବରେ, ସମସ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ଆଚରଣ ଏବଂ ଆଚରଣ କିମ୍ବା ଅଭ୍ୟାସ ସମାନ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ। ଚିହ୍ନଟ କରିପାରିବ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।


ଯେଉଁ ମହିଳା ଅଧିକ ଭୋଜନ କରନ୍ତି,ଏବଂ ସେମାନେ କୌଣସି କଥା ରେ ଲାଜ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏଭଳି ମହିଳାଙ୍କୁ ସହଜରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଯେଉଁ ମହିଳା ବଡ଼ ପାଟିରେ କଥା ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ପର ପୁରୁଷ ସହ କଥା ହେବାରେ ଲଜ୍ୟା ଏବଂ ଦ୍ବିଧା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏଭଳି ମହିଳା ବହୁତ ଅଶୁଭ ହୋଇଥାନ୍ତି।

ଯେଉଁ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଗୋଡ଼ ବହୁତ ଲମ୍ବା ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଓଠ ବଡ଼ ହୋଇଥାଏ ଏଭଳି ମହିଳା ଘର ପାଇଁ ଆଦୌ ଭଲ ହୋଇନଥାନ୍ତି। ଏଭଳି ଝିଅ ମାନେ ସ୍ୱାମୀ ପାଇଁ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି। ଯଦି ଜଣେ ମହିଳା କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ କ୍ରୋଧ କରନ୍ତି ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ।ଯଦି ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତି କ୍ରୋଧିତ ହୁଏ, ତେବେ ଏପରି ମହିଳାମାନଙ୍କର ଚରିତ୍ରକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।ସେ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଠକି ପାରିବେ।

ଯଦି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଗୋଡର ପଛ ଭାଗ ବହୁତ ବଡ ଏବଂ ବାହାରକୁ ଆସିଛି ଏବଂ ଶାଢ଼ୀ କପଡା ବାହାରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହିପରି ମହିଳାମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍। ନଚେତ୍ ତୁମର ଜୀବନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ଯଦି କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ପେଟ ଏକ ମାଠିଆ ପରି ଆକୃତିର ହୁଏ, ତେବେ ଏହିପରି ମହିଳାମାନେ ଜୀବନସାରା ଦୁଃଖ ତଥା ଦାରିଦ୍ର୍ୟରେ ଜୀବନଯାପନ କରନ୍ତି, ଏବଂ ଯେଉଁ ମହିଳାଙ୍କ ପତଳା ଏବଂ ଲମ୍ବା, ତେବେ ଏହିପରି ମହିଳାମାନେ ଅଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ।

girll

ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଉପରେ, ଆମେ ଦାବି କରୁନାହୁଁ ଯେ ଏଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟ ଏବଂ ସଠିକ୍ ଏବଂ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଫଳାଫଳ ଦେବ।ସେଗୁଡିକ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଦୟାକରି ସମ୍ପୃକ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରର ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ। ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *