raamm

ପ୍ରତିଦିନ ରାତିରେ ପୁରୁଷ ମାନେ କରିବା ଉଚିତ ଏହି କାମ ହୋଇଥାଏ ଦୁର୍ବଳତା ଦୂର |

Uncategorized

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆମେ ସମସ୍ତେ ଚାହୁଁ ଆମ ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ସବଳ ରହୁ। ରାତିରେ ପାଦର ପାଦରେ ସୋରିଷ ତେଲ ସହିତ ଭଲ ଭାବରେ ମାଲିସ୍ କରିବା ଉଚିତ୍।ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିଥାଏ।ଏବଂ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟି ଶକ୍ତି ମଧ୍ୟ ବଢ଼ି ଥାଏ। ତେଣୁ ଆପଣ ନିୟମିତ ଭାବରେ ପାଦର ପାଦକୁ ମାଲିସ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ ତୁମର ଦିନସାରା ଥକ୍କା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହେବ। ଏବଂ ଶୋଇବା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ।

boy

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆମେ ଶୀତଦିନେ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଗରମ ପାଗରେ ନାଭି ଉପରେ ସୋରିଷ ତେଲ ଲଗାଇବା ଉଚିତ୍। ଏହା ଆମର ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିଥାଏ ଏବଂ କୋଷ୍ଠକାଠିନ୍ୟ ସମସ୍ୟାକୁ ବହୁ ପରିମାଣରେ ମୁକ୍ତ କରିଥାଏ।ନାଭିରେ ସୋରିଷ ତେଲ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ଚେହେରାର ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହୋଇଥାଏ।ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରା ଦିନକୁ ଦିନ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ରହିଥାଏ। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ସୋରିଷ ତେଲରେ ଭିଟାମିନ୍, ମିନେରାଲ୍ସ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପୋଷକ ତତ୍ତ୍ୱ ଥାଏ।ଯାହା ଆମ ଶରୀରର ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବାରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ।ଏବଂ ଆମ ଶରୀରକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ଦୁଇଟି ଅଂଶ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

ଶରୀରରେ ସୋରିଷ ତେଲକୁ ମାଲିସ୍ କରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ।ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହିପରି ଦୁଇଟି ଅଂଶରେ ମସାଜ୍ କରିବାକୁ କହିବୁ।ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ। ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଜରୁରୀ ଯେ ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ସୋରିଷ ତେଲ ସହିତ ଶରୀରକୁ ନିୟମିତ ମସାଜ କରିବା ଉଚିତ୍। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆମ ଶରୀରର ଶୁଷ୍କତା ଏବଂ ଥକ୍କା ଦୂର ହୁଏ।  ପ୍ରତିଦିନ ଉଷୁମ କ୍ଷୀର ପିଇବା ମଧ୍ୟ ଦୈନିକ ଥକାପଣ ଦୂର ହୁଏ। କ୍ଷୀର ସହିତ ବାଦାମ ଏବଂ ଶିଳାଜିତ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଥାଏ। ଦୈନିକ ସକାଳେ ସିଝା ଅଣ୍ଡା ଏବଂ କଦଳୀ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତା ଦୂର ହୋଇଥାଏ।

boyy

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *