soni

ସନି ଲିଓନି ଙ୍କର ଏହି କଳା କାରନାମା ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ |

NEWS

ବଲିଉଡ ରେ ଶନି ଲିଓନି ଙ୍କୁ କିଏ ଅବା ନଜାଣେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନି ଲିଓନି ଙ୍କ ଇତିହାସ ଖରାପ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ବହୁତ ଭଲ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଛବି ବହୁତ ସୁଧାରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଏକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁ ବଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଯାତ୍ରା ତାଙ୍କର ଏତେ ସହଜ ନଥିଲା। ୨ ଶହ ରୁ ଅଧିକ ନୀଳ ବୟସ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଶନି ଲିଓନି। ସନି ଲିଓନି ଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସେହି ସମୟରେ ଖରାପ ଥିବାରୁ ସେ ନିଜ ଶରୀର କୁ ବିକ୍ରି କରି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଡାନିଏଲ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ଲୁ ଫିକଚର ଅଭିନେତା। ତାଙ୍କର ସନି ଲିଓନି ଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଏକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ୟ ରହିଛି।

sonny
ସନ୍ନି ଲିଓନଙ୍କ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ତଳେ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସନି ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ମୁମ୍ବାଇରେ ବିତାଉଛନ୍ତି। ସନ୍ନିଙ୍କର ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତିନିଜଣଙ୍କ ପରି ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି। ସନ୍ନି ପୂର୍ବରୁ ଅନାଥ ଝିଅ ନିଶାଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ଆଶାର ଏବଂ ନେହାର୍ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ।

ସନି ଏକ ମିଡ଼ିଆ ଚ୍ୟାନେଲ ସହ ନୂଆ ବର୍ଷରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ।ଗତ ଦଶନ୍ଧିକୁ ମନେ ପକାଇ ସନି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲି ଯେ ମୋର ତିନି ସନ୍ତାନ ଏକାଠି ହେବେ। ମୁଁ ଭାବିଲି ପିଲାମାନେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଧୀରେ ଧୀରେ ଜନ୍ମ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟରେ ମୁଁ ଭାବି ନଥିଲି ଯେ ମୋ ଜୀବନରେ ତିନିଜଣ ଏକାଠି ହେବେ।

ସନ୍ନି ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି, “କାମ ସହିତ, ସମସ୍ତ ତିନୋଟି ପିଲାଙ୍କୁ ପରିଚାଳନା କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଏ ।ଏଥିପାଇଁ ଅନେକ ସମୟ ପରିଚାଳନା ଆବଶ୍ୟକ।ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବୃତ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାଏ, ମୁଁ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ମନେ କରେ। ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ କହୁଛି ମୋର କାମ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ଅଛି। ମୁଁ ଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନରେ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବି।

sonnyyy
ସନ୍ନି ଲିଓନ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଭାବୁଛି କରୋନା ଭାଇରସ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ଥାନ୍ତି ସେମାନେ ଚିନ୍ତିତ ହୁଅନ୍ତି।ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହେ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରେ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି।ମୋର ତଥାପି ସନ୍ତାନ ଅଛି। ସେମାନେ ଛୋଟ ତେଣୁ ସେମାନେ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *