abhi

ସଞ୍ଜୟ ଦତ ଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ହୋଟେଲ ରୁମ୍ ରୁ ଧରାପଡିଥିଲେ ଏହି ହିରୋଇନ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ |

Uncategorized

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବ ପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା, ସେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିଆସୁଥିଲେ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବିବାଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା।ତାଙ୍କ ସହ ଏଭଳି ସବୁ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ। ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ନାମ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅଛି, ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାଙ୍କ ସହ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ହୋଟେଲର ଗୋଟିଏ କୋଠରୀରେ ଧରାପଡିଥିଲେ, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା,

muna

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବ୍ୟାପିଗଲା, ଯେତେବେଳେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ରିୟା ପିଲ୍ଲାଇ ଏହି ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ସୁସ୍ମିତା ସେନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଲି, ଯଦିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ବିବାହ ମେନକା ଦତ୍ତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।

ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଏ, ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେବୁ ଯେ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍, ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ଏକ ସମୟରେ ବଲିଉଡର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୋଇଥିଲେ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ମଞ୍ଚ ଶୋ’ରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିବା ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇବା।ଥିଲା, ଯାହା ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ, ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁହେଁ ଗୁପ୍ତରେ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ସୁସ୍ମିତା ସେନ କେବେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିନଥିଲେ।

ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ବିଦେଶକୁ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାଇଥିଲେ, ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ସୁସ୍ମିତା ସେନଙ୍କ ହୋଟେଲରେ ଥିବା ତାଙ୍କ କୋଠରୀରେ ରହୁଥିଲେ।ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ ତାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେବା ପାଇଁ ସୁସ୍ମିତା ସେନଙ୍କ କୋଠରୀରେ ପହଞ୍ଚୀଲେ, ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ କୋଠରୀର କବାଟ ଖୋଲିଥିଲେ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ସୁସ୍ମିତା ସେନଙ୍କ ହାତ ଧରିଥିଲେ, ଅନ୍ୟ ଦିନ ଏହି ଚିତ୍ର ମିଡିଆ ରେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା କରାଯାଇଥିଲା।

munaa

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *