rasi

୦୬ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୦ ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର କଲ୍ୟାଣମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ଉପହାର ଏବଂ ଉପହାରଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଗ୍ରହଣର ରାଶି | ଯାତ୍ରା ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | କୌଣସି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ସମୟ ସୁସଙ୍ଗତତାର ସୁଯୋଗ ନିଅ | ତୁମର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଦିଅ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ |.

ବୃଷ ରାଶି : ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ମିଳିଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ଏକ ଅପଚୟ ହେବ | ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ |

ମିଥୁନ : ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଦେୟ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଏକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଘର ବାହାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଭବିଷ୍ୟତ: ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ | ସହଭାଗୀମାନେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ନାହିଁ | ପରିସର ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ବିଶ୍ରାମ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ସାମାଜିକ ସେବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ଜାଗ୍ରତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଯେକୌଣସି ତୀର୍ଥସ୍ଥାନର ଦର୍ଶନ ଏବଂ ସତସଙ୍ଗର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ଘର ବାହାରେ ସବୁ ଦିଗରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଗତିଶୀଳ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଘାତ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯତ୍ନ ନିଅ | ଶୀଘ୍ର କ୍ଷତିକାରକ ହେବ | ଦୁଷ୍କର୍ମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ | ବିବାଦକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବାଣିଜ୍ୟର ଗତି ଧୀର ହୋଇପାରେ | ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ଶାନ୍ତିରେ ପରିଣତ ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଦୁଷ୍ଟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି- ଆଜି, ବିଛା ରାଶିର ଜାତକରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଅଫିସରେ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ଖରାପ  କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି । ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ । ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ରୋଜଗାର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ହେବ । ଆଜି, ପୂର୍ବରୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ମାମଲାରେ ତୁମେ ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ।

ଧନୁ ରାଶି- ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ସଂମ୍ଭାଳିକରି ରଖିବାକୁ ପଡିବ । ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ । ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ଅଟକିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ନିକଟତର ହେବ ।

dhanu

ମକର ରାଶି- ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଉପରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଦେଖାଯାଉଛି । ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ । ବେରୋଜଗାର ହଟାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ । କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ । ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । କିଛି ପୁରୁଣା ରୋଗକୁ ନେଇ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ରୋଜଗାର ଭଲ ହେବ । ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ । ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ତିକ୍ତତା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ କିଛି ଭଲ ଜାଗା ବୁଲିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ।

ମୀନ ରାଶି- ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ସଫଳତାର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନୂତନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ । ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଧୋକା ପାଇପାରନ୍ତି । କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *