kapur

ଏତେ ଅଧିକ ବୟସରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଝିଅ ଏକତା କପୁର |

NEWS

ବଲିଉଡ ର ଧାରାବାହିକ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ତଥା ଅଭିନେତା ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ଝିଅ ଏକତା କପୁର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ବିବାହ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଏକତା କପୁର ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡରଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ନାମ ଅଟେ। ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା ଠାରୁ ନେଇ ନାଗିନ ୫ ଯାଏ ଏହି ସବୁ ଧାରାବାହିକର ମାଲିକାଣୀ ହେଉଛନ୍ତି ଏକତା କପୁର। ଛୋଟ ପରଦାରୁ ବଡ ପରଦା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଏକ ଭଲ ଉଦାହରଣ ଦେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ କଥା ଆସେ, ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଟେ। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏକତା କପୁର, ଯିଏ 45 ବର୍ଷ କିନ୍ତୁ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ବଡ ଖବର ଆସୁଛି।

kapurr

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।ଯାହାକୁ ଏକତା କପୁର ନିଜେ ଖୋଲିଛନ୍ତି।ଏକତା ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଛୁ।ମୁଁ ତୁମକୁ ଶୀଘ୍ର କହିବି ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ସେହି ବନ୍ଧୁ ତନଭୀର ବୁଚୱାଲାଙ୍କର।ଉଭୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କର ଅନେକ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଛି।ଏକତାର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ। ତନଭୀର ବୁଚୱାଲାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଛି ଯାହା ସମ୍ବାଦରେ ଅଛି ।ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବନ୍ଧୁତାକୁ ତ୍ରାଣକର୍ତ୍ତାରେ ପରିଣତ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି। ଯାହା ପରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସିଛି ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି।ତେବେ ଏକତା କପୁର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନାହିଁ।

kapuur

କିନ୍ତୁ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆନା କିଛି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯାହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ମଜାଦାର ଅଟେ।ଏକତା କପୁର ଏବଂ ତନଭୀର ବୁଚ୍ୱାଲା ଆଉ କଣ କରିବେ ସେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *