rasi

୦୭ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି- ମେଷ ରାଶିର ଲୋକେ  ଆଜି ପରାକ୍ରମୀ ରହିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବବେ । କ୍ୟାରିୟରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ସିଢି ଚଢିବାରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବେ  । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଉନ୍ନତି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଆଗକୁ ଯାଇକରି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ ।

ବୃଷ ରାଶି- ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକରେ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ପୁରୁଣା ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ । ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ବାଣୀ ଏବଂ ନିବେଶ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ମଜବୁତ୍ କରିବ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟର ତାରକା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଦେଖାଯାଉଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବେପାର ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ  । ପ୍ରେମ ଜୀବନର ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ଯାଇପାରନ୍ତି । ପରିବାରର ଜଣେ ବୟସ୍କ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି- କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଥିବା ପରି ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ବେକାର କଥା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ । କାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ରହିବ । ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ । ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

ସିଂହ ରାଶି- ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମଜବୁତ୍ ରହିବ । ଦୁର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯାହା ଏକ ଖୁସିମୟ ଘର ପରିବାର ମାହୋଲ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଖୁସି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ  । ପ୍ରେମ ପ୍ରତି ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଚ୍ଚୋଟ ରହିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ତୁମେ ତୁମର ଅଧୁରା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବ । ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟର ଭଲ ଫାଇଦା ପାଇ ପାରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକ ଶାସକ ସତ୍ତା ପକ୍ଷ ଦଳର ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ। ଚାକିରିରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କୋର୍ଟ କଚେରି  ମାମଲା ଚାଲୁଛି , ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଧାର ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର । ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ଲାଭଦାୟକ ବୁଝାମଣା  ହୋଇପାରେ ।

ତୁଳା ରାଶି-ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ତୁମର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବ । ଯାହାଦ୍ୱାରା ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ପୂରଣ ହେବ । ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସଂମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦେଇଥିବା ଉପଦେଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ । କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଆସିବ । ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ବିଛା ରାଶି- ବିଛା ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । କିଛି ପୁରୁଣା ରୋଗ ପୁଣି ଫେରି ଆସିପାରେ, ଯାହାର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ଗୃହର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବିଷମ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ । ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯାହା ପରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ଧନୁ ରାଶି-ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ତୁମର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ । ଭୁମି ଭବଅ ସଂମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ । ଆପଣ ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ମନ ଲଗାଇବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ପ୍ରତି ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଦେଖାଯିବ । ବେକାର ଗତିବିଧିର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ତୁମ କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ।

dhanu

ମକର ରାଶି-ମକର ରାଶିର ଜାତକରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲି ଆସିଥିବା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ । ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି । ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ । ସ୍ୱାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ଆରାମଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ନିଜକୁ ମଜବୁତ୍ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ । ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମ ମିଳିପାରିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଜାରି ରହିବ, ତେଣୁ ଖାଦ୍ୟପେୟ ଅଭ୍ୟାସରେ ସୁଧାର ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି । ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ ।

ମୀନ ରାଶି- ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କ ସମୟ ଭଲ ରହିବ । ତୁମେ ତୁମର ହସଖୁସି ସ୍ୱଭାବରୁ ଅନ୍ୟଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ରଖିପାରିବ । ଆମଦାନୀର ଅତିରିକ୍ତ ସ୍ରୋତ ହାସିଲ୍ ହେବ, ଆପଣଙ୍କ ବିଚାର ସକରାତ୍ମକ ରହିବ , ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ସ୍ୱାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ତାଳମେଳ ରହିବ , ଆପଣ ନିଜ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିପାରିବେ, ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଦୁର ହୋଇଯିବ, ଘରର କେଉଁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହର କଥା ଆଗକୁ ବଢିପାରେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଘରେ ମାହୋଲ୍ ଖୁସିମୟ ରହିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *