bapa

ବଲିଉଡ ର ଏହି ଭିଲେନ ଙ୍କ ଫ୍ୟାମିଲି ଏବଂ ଜୀବନୀ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ |

FACT

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ତାରକା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ କ୍ୟାରିଅରରେ ବିଫଳତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ଏହି ତାରକାମାନେ ସଫଳତାର ଉଚ୍ଚତାକୁ ସ୍ପର୍ଶ କଲେ।ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଭିନେତା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ସେହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯେ କି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସରକାରୀ ଚାକିରି ଛାଡିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ଅଭିନେତା ବଡ଼ ପରଦା ପରୀକ୍ଷାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତା ହାର ମାନିନଥିଲେ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ପରେ ଏହି ଅଭିନେତା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ହିରୋ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଫି ଆଦାୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

amresh

ଆମେ ଓମରେସ ପୁରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ, ଯିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ଦୃଢ଼ ଅଭିନୟ, ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ ହିରୋ ଏବଂ ଭିଲେନ୍ ସହିତ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି। ଅମ୍ରିଶ ପୁରୀ ଚାରି ଦଶନ୍ଧି ଧରି ସିନେମା ଜଗତକୁ ଶାସନ କରିଥିଲେ। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଅମ୍ରିଶ ପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରମ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଏକ ସ୍କ୍ରିନ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ଯଦିଓ ଅଭିନେତା ଥିଏଟର ସହିତ ଜଡିତ ରହିଲେ।

dut

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତା ନିଜର ପୁରୁଣା ଚାକିରି ଛାଡିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ସତ୍ୟମ୍ ଦୁବେଙ୍କ ଠାରୁ ଏକ ସାଲ୍ୟୁଟ୍ ପାଇଥିଲେ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଭଲ ଲୋକ ନଥିଲେ, ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଥିଲେ।ପରିଶେଷରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ପୁରୀ ରେଶମା ଏବଂ ଶେରା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଦସ୍ତଖତ କରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ଅମ୍ରିଶ ପୁରୀଙ୍କୁ 40 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଅମ୍ରିଶ ପୁରୀ ତାଙ୍କ ସରକାରୀ ଚାକିରି ଛାଡିଥିଲେ।

her

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ଅମ୍ରିଶ ପୁରୀ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଉଥିଲେ, ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱରକୁ ରେକର୍ଡ କରିବାକୁ ଦେବେ ନାହିଁ।ଯେତେବେଳେ ଏ ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା, ଅମ୍ରିଶ ପୁରୀ କହିଛନ୍ତି – ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱରରେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିଛି। ତେଣୁ, ସେ ନିଜ ଦକ୍ଷତା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୁଳ୍କରେ କଦାପି ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରନ୍ତି ନାହିଁ।ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ପରେ ଅମ୍ରିଶ ପୁରୀ ହିରୋ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଫି ଆଦାୟ କରୁଥିଲେ। ଅମ୍ରିଶ ପୁରୀ ଭିଲେନ ଭାବରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ 1 କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରୁଥିଲେ।ଯେଉଁଠି ହିରୋ ମାନେ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପାଉଥିଲେ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *