sal

ଫସିଲେ ସଲମାନ ଙ୍କ ଦୁଇ ଭାଇ, FIR ରୁଜ୍ଜୁ କଲା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍, କାରଣ ଜାଣନ୍ତୁ |

NEWS

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ ଙ୍କୁ ତ ଆପଣ ନିହାତି ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ। ସଲମାନ ଖାନ ନିଜର ଷ୍ଟାଇଲ ଏବଂ ଖରାପ କାମ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି।ଅଭିନେତା ଅରବାଜ ଖାନ ଏବଂ ସୋହେଲ ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିଏମସି ଏକ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛି। ହଁ, ଉଭୟେ କରୋନା ଗାଇଡଲାଇନ ଭାଙ୍ଗିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବିଏମସି ଏହି ଉଭୟ ଅଭିନେତା ତଥା ସୋହେଲ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ନିର୍ବାଣ ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି 25 ​​ଡିସେମ୍ବରରେ ୟୁଏଇରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଥିଲେ ଏବଂ ବିଏମସିକୁ ଏକ ଆଫିଡେଭିଟ୍ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ତାଜ ହୋଟେଲରେ ନିଜକୁ କୋରେଣ୍ଟିନ୍ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ତାଜ ହୋଟେଲରେ କରେଂଣ୍ଟିନ ବଦଳରେ ବାନ୍ଦ୍ରାସ୍ଥିତ ନିଜ ଘରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। କୋରେଣ୍ଟଇନ୍ ର ପାଳନ ଏମାନେ ଆଦୌ କରି ନାହାଁନ୍ତି।

salla

ମିଥ୍ୟା ସୂଚନା ଦେବା କାରଣରୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି। ଯଦିଓ ଏହି ସମୟରେ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଏହାର କ୍ଷତି ହ୍ରାସ କରିଛନ୍ତି, ତଥାପି ସମସ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀକୁ କଡାକଡି ପାଳନ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି। ଅତୀତରେ, ତାଲା ବନ୍ଦ ହେବା ମାତ୍ରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଛୁଟିଦିନ କିମ୍ବା ବିଦେଶରେ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ ।ଏପରି ଅନେକ ତାରକା ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଲକ୍ଡାଉନ୍ ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରିଥିଲେ, ସେଠାରେ କିଛି ଷ୍ଟାର ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ଅବହେଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭାଇ ସୋହେଲ ଖାନ ଏବଂ ଅରବାଜ ଖାନ ମଧ୍ୟ ନିୟମ ଉଲଂଘନ କରିଥିଲେ।

ଉଭୟେ ମଧ୍ୟ ଅବହେଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବିଏମସି ସୋହେଲଙ୍କ ପୁଅ ନିର୍ବାଣ ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଛି, ଉଭୟ ତାରକାଙ୍କ ସମେତ। ଆଜ୍ଞା ହଁ, ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାରକାମାନେ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଥିଲେ। ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଅରବାଜ ଏବଂ ସୋହେଲ ଉପରେ କ’ଣ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଉଛି ତାହା ଦେଖିବାକୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *