sani

ଏହି ୪ ଜଣ ଅଭିନେତା ହେଉଛନ୍ତି ସନି ଦେଓଲ ଙ୍କ ପରମ ଶତ୍ରୁ। ନମ୍ବର ୩ ଅଟନ୍ତି ଖତରନାକ |

NEWS

ବଲିଉଡ ରେ ଅନେକ ଖବର ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟି ଥାଏ। ତେବେ ଅନେକ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଶତ୍ରୁତା ଗଢି ଉଠିଥାଏ। ଏବଂ ଏମାନେ ପରସ୍ପର ଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବର୍ବାଦ କରି ଦିଅନ୍ତି। ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସନି ଦେଓଲ ଙ୍କ ଶତ୍ରୁ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ।

1. ଶାହାରୁଖ ଖାନ | ସନି ଦେଓଲ ଏବଂ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କିଏ ଅବା ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। ତାଙ୍କର ଶତ୍ରୁତା 1993 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଡାର୍” ସମୟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ, ସନି ଦେଓଲ ଏବଂ ଜୁହି ଚାୱଲା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେବେଠାରୁ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଶାହରୁଖଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ।

sallll

2. ଅନିଲ କପୁର | ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଅନିଲ କପୁର ଏବଂ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ଅନେକ ଶତ୍ରୁତା ରହିଆସିଛି ।ତେବେ ଏହି ଦୁଇ ବଡ ତାରକା ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜର ଅଭିନୟ ଦେଇଛନ୍ତି।ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ତାଙ୍କର ଶତ୍ରୁତା 1988 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ରାମ ଅବତାର” ସମୟରେ ହୋଇ ଥିଲା।

3.ସଲମାନ ଖାନ | ସନି ଦେଓଲ ଏବଂ ସଲମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେଭଳି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଶତ୍ରୁତା ନଥିଲା କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ସଲମାନ ଙ୍କ ସହିତ ସନି କଥା ବାର୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ।ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଏକାଦିନେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ନେଇ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା। ସଲମାନ ଙ୍କ ପ୍ରେସର ଦ୍ୱାରା ସନି ଦେଓଲ ଙ୍କୁ ଆଉ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ ମିଳିନଥିଲା।

4. ଆମୀର ଖାନ |ବଲିଉଡର ଶ୍ରୀ ପରଫେକ୍ସନ୍ ଆମୀର ଖାନ ଏବଂ ବଲିଉଡର ହିରୋ ସନି ଦେଓଲଙ୍କ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଗଭୀର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବି ଯେ 2001 ମସିହାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଗଦର: ଏକ ପ୍ରେମ କଥା” ଏବଂ “ଲଗାନ” ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁତା ହୋଇଥିଲା।ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଆମୀର ଖାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଲାଗାନ ରିଲିଜ ତାରିଖ ବଢାଇବାକୁ କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆମୀର ଖାନ ତାହା କରିନଥିଲେ। ଏଥିରେ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ବହୁତ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ।

ଆପଣ ସନ୍ନି ଦେଓଲ୍ କୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି?କମେଣ୍ଟ ରେ ଆମକୁ ନିଶ୍ଚୟ କୁହନ୍ତୁ। ଏଭଳି ଖବର ପାଇଁ ଆମକୁ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *