rasi

୧୦ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୧ ରବିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ, ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ମନୋଭାବରେ ଦୃଢ ରହିବାକୁ ଆଶା କରିପାରେ | ତୁମର ନୀରବତା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେବ ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ଏହା ଭଲ ଯେ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାହାକୁ ମତାମତ ଦେବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଅ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏବଂ ପ୍ରଗତି ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭାବିନଥିବେ | ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ | ତୁମର ଜୀବନଶୈଳୀ ଭଲ ରହିବ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିବ | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ କାହାକୁ ଆଘାତ କରେ ନାହିଁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ନା ତୁମେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବ କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଆଜି ତୁମକୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିବ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ତୁମେ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁଭବ ପାଇଛ | ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ ତୁଲାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ କରିବେ | ତୁମର କୌଶଳକୁ ପରିଷ୍କାର କରିବା ଏବଂ ଜୀବନର ପସନ୍ଦ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଲୁକ୍କାୟିତ ସମ୍ଭାବନାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ତୁମେ ପ୍ରୟାସରେ ନିୟୋଜିତ | କିଛି ବିଶ୍ରାମ ନିଅ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଦୈନଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ଠାରୁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଟାଣି ନେଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉଦାସୀନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | କ୍ରୋଧ ଅନୁଭବ କରିବା ସ୍ୱାଭାବିକ | କିନ୍ତୁ ଶାନ୍ତ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ଲାଭରେ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜି, କର୍କଟ ରାଶିରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି । ହଠାତ୍ ଆପଣ ଦୁର ସଂଚାର ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁଃଖଦ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉଦାସୀନ କରିବ । ହଠାତ୍ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ରୋଜଗାର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ ।

ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଅଧିକ ବିବ୍ରତ ହେବେ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । ହଠାତ୍ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ । ସ୍ଥଗିତ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଅଧିକ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ, ଯାହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟା ରାଶି ଜାତକକୁ ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସିଲ୍ ହେବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହୋଇପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ପ୍ରେମ ତୁମର ଜୀବନକୁ ମଜବୁତ କରିବ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟର କଥା କହିପାରିବ । ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଲାଭବାନ ହେବ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ଶାନ୍ତିରେ ପରିଣତ ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଦୁଷ୍ଟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ | ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ରହିବ | ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ରହିବ | ଭାଗିଦାରୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି- ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଦିନ ଶୁଭ ଦିନ ପରି ନଜର୍ ଆସୁଛି । ଘରେ ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହର ଆଲୋଚନା ଆଗକୁ ବଢିପାରେ । ବେରୋଜଗାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ । କେଉଁ କାମରେ ବାପାଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇପାରିବ, ଯାହା ତୁମର କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ । ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭାରୀ ହେବ। କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ମିଳିବ । ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ହୋଇପାରେ ।

dhanu

ମକର ରାଶି- ଆଜି ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଦେବା ପାଇଁ ପତି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଆଶା କରାଯାଇଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବେରୋଜଗାର ବସିଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ। ତୁମର ଯେକ ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ। ଘରୋଇ ସୁଖସାଧନ ହେବ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଶ କରିବା ସମୟରେ ବୁଦ୍ଧି ଦେଖାଇବାକୁ ପଡିବ। ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ। ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ। ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମୀନ ରାଶି-ମୀନ ରାଶିର ଘରୋଇ ମୋର୍ଚ୍ଚାରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯେକୌଣସି ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଚାକିରି ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ପ୍ରମୁଖ ଅଧିକାରୀମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *