rasi

୧୩ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୧ ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ, ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ମନୋଭାବରେ ଦୃଢ ରହିବାକୁ ଆଶା କରିପାରେ | ତୁମର ନୀରବତା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେବ ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ଏହା ଭଲ ଯେ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାହାକୁ ମତାମତ ଦେବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଅ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏବଂ ପ୍ରଗତି ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭାବିନଥିବେ | ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ | ତୁମର ଜୀବନଶୈଳୀ ଭଲ ରହିବ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିବ | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ କାହାକୁ ଆଘାତ କରେ ନାହିଁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ନା ତୁମେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବ କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଆଜି ତୁମକୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିବ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ତୁମେ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁଭବ ପାଇଛ | ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ ତୁଲାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ କରିବେ | ତୁମର କୌଶଳକୁ ପରିଷ୍କାର କରିବା ଏବଂ ଜୀବନର ପସନ୍ଦ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଲୁକ୍କାୟିତ ସମ୍ଭାବନାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ତୁମେ ପ୍ରୟାସରେ ନିୟୋଜିତ | କିଛି ବିଶ୍ରାମ ନିଅ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଦୈନଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ଠାରୁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଟାଣି ନେଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉଦାସୀନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | କ୍ରୋଧ ଅନୁଭବ କରିବା ସ୍ୱାଭାବିକ | କିନ୍ତୁ ଶାନ୍ତ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ଲାଭରେ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଜରୁରୀ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟରେ ରହିବ । ଶାଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି : ଯେକୌଣସି ତୀର୍ଥସ୍ଥାନର ଦର୍ଶନ ଏବଂ ସତସଙ୍ଗର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ଘର ବାହାରେ ସବୁ ଦିଗରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଗତିଶୀଳ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟାରାଶିର ଜାତକର ଲୋକ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ଅଧିକ ଜଡିତ ହେବ। ମନୋରଞ୍ଜନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ। କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ। କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଆସିବ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି: ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସାଂସାରିକ ଭୋଗରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଶିଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣି ପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି: ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ମନ ପାଇବେ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷର କାରଣ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁର ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ପରିଶେଷରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡିକୁ ସଫଳ କରିପାରିବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରର ନୂତନ ଲୋକମାନେ ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ । କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହୋଇପାରେ । ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବୁଲିଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ।

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ । ଭାଗ୍ୟର ତାରକା ଆଜି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ । ତୁମେ ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବ । ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି: କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକରେ ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପଡିବ । ତୁମର ମନ ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ । ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ । ଆଜି ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ । ଯଦି କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ ।

ମୀନ ରାଶି: ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟପାନୀୟକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନର ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି ।ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବେ । ଆପଣ ଏକ ହଜିଯାଇଥିବା ବସ୍ତୁ ଫେରିପାରିବେ , ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ଦେବ । ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମିଳାମିଶା ହୋଇପାରେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *