sani

ଶନିଦେବଙ୍କର ଓଲଟା ଚଳନ,ବଦଳିବ ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ |

RASIPHALA

ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆଜିଠାରୁ ଶନିଦେବ ଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବାକୁ ଯାଉଛି | ମେଷ,ମୀନ,କୁମ୍ଭ : ଶନି କୃପା ଫଳରେ ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ। ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଓ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧିପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସାର ପ୍ରଚାର ଫଳରେ ବହୁତ ବଡ଼ ମୁନାଫା ଉଠେଇ ପାରିବେ। ଭାଇ, ବନ୍ଧୁ, ମିତ୍ର ଓ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ନିଜ ଭିତରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ନୂତନ ଯାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ।ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସୁଖଦ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଖିଦୃଶିଆ ହେବ। ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାର ହଠାତ୍ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାଗରେ ଆସିପାରେ। ଅନ୍ୟମାନେ ପ୍ରକାଶନ, ଗଣମାଧ୍ୟମ,ଔଷଧ ଏବଂ ଆଇନରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସୁଯୋଗ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବେ।ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ହଠାତ୍ ଏକ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ଅଧିକ ଶିକ୍ଷା କିମ୍ବା ତାଲିମ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ।

ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ, ଶାରୀରିକ ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସୁଯୋଗ ପାଇବ, ଜୀବନବ୍ୟାପୀ ବିଲୋପ ଦୂର ହୋଇପାରେ, ତୁମେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଭଲ ଫଳ ​​ପାଇବ, ପରିବାରର କେହି ଜଣେ ।ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ଶୀଘ୍ର କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଶୁଭ କାମ କରିବାକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଜଣେ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ।

କର୍କଟ,ତୁଳା ,ଧନୁରାଶି : ଏହା ଏକ ଉତ୍ସାହଜନକ ଦିନ କାରଣ ଆପଣ ନୂତନ ସ୍ଥାନ ଦେଖିବେ, ନୂତନ ଚେହେରାକୁ ଭେଟିବେ ଏବଂ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଶୁଣିବେ! ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ସବୁକିଛି ଟିକିଏ ଅଲଗା ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବ ଆପଣ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ନୂଆ ଆଖିରେ ଦେଖିବେ।ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଯେ ଆପଣ କାହାକୁ କେତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଦିନ କାରଣ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବ।ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂଆ ଉପାୟ ଖୋଜ।ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆପଣ ଟଙ୍କା ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବେ।ସେହିଭଳି, ସ୍ୱତପ୍ରବୃତ୍ତ ସପିଂ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ।ତୁମେ ତୁମର ନିତ୍ୟକର୍ମରୁ ରୋମାଞ୍ଚକର ବିରତି ଖୋଜିବ ଏବଂ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କୁ ପାଇବ।

sanii
ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ ଏବଂ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବ।ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏବଂ ନୂତନ ସାମାଜିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ।ସାହସୀ ହୁଅ ଏବଂ କିଛି ଅଲଗା କରିବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ।ଚେଷ୍ଟା କଲେ କାହାକୁ ଦେଇଥିବା ଧନ ମିଳିଯିବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ପଢା ସମସ୍ୟା ନେଇ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଓ ମାଲିମୋକଦ୍ଦମାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ଓ ସହଯୋଗୀ ମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଶତୃନାଶ, ଧନପ୍ରାପ୍ତି, ମିତ୍ରଲାଭ ଓ ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ମାନ ମନାନ୍ତର ଦୂର ହେବ। ବ୍ୟବସାୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତିହେବ। ସମୟ ଗୁଡିକ ହସ ଖୁସିରେ ବିତିବ।  ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *