jogi

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଅଦିତ୍ୟନାଥ ଙ୍କୁ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଜୀବନ ରୁ ମାରିବା ନେଇ ଧମକ |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ।ବନ୍ଧୁଗଣ,ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଓଡ଼ିଶାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିବା ନେଇ ଧମକ ଆସିଥିଲା। ଏହାପରେ ଓଡ଼ିଶା ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ବଳ ବଢ଼ାଇ ଛାନ୍ ଭିନ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଯୋଗୀ ଅଦିତ୍ୟନାଥ ଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିବା ନେଇ ଧମକ ଆସିଛି। ଏହାପରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ସିକ୍ୟୁରୀଟି କୁ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ କଡା କଡ଼ି କରିଛନ୍ତି।

yogi

ୟୁପି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଧମକ ଦିଆଯାଇଛି,ହାୱାଟସ୍ଆପ୍ ନମ୍ବର 112 କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମରେ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ବାର୍ତ୍ତା ପାଇବା ପରେ ରବିବାର ଦିନ ସୁଶାନ୍ତ ଗଲ୍ଫ ସିଟି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି। ସିସିଟିଭି ସେଲ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ମେସେଜ୍ ପ୍ରେରକଙ୍କ ବିଷୟରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର 88740 28434 ରୁ ଶନିବାର ରାତି 8:07 ମିନିଟରେ ହ୍ଵାଟସ୍ଆପ୍ ପୋଲିସ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ରୁମ୍ 112 ରେ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଆସିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଥିଲା ଯେ ଆପଣ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ CM କୁ ହତ୍ୟା କରିବେ, ଯଦି ଖୋଜି ପାରିବ ତେବେ ଖୋଜି ନିଅ। 47 ରୁ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ AK କୁ ହତ୍ୟା କରିବ।ଘଟଣାର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଅପରେସନ୍ କମାଣ୍ଡର ସାହେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ 112 ରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ସୁଶାନ୍ତ ଗଲ୍ଫ ସିଟି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ।

ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଟିମ୍ ଏବଂ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ପ୍ରେରକଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ଡିସିପି ଦକ୍ଷିଣ ରବି କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଅନୁସନ୍ଧାନ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଧମକ ଅନ୍ୟ ସହରର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଜୋଗିଙ୍କୁ ଏଭଳି ଧମକ ମିଳିଛି।

yeeegooo

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *