rati

ଗୋଟିଏ ରାତି ବିତାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଫର ଆଉ ତାପରେ |

NEWS

ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟଲିଉଡ଼ ହିରୋଇନ ଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ପ୍ରତି ସଭିଏଁ ଆକୃଷ୍ଟ। ତେବେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଏଭଳି ଗୋଟିଏ ଅଫର ଆସିଛି ଯାହାକୁ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ରାତି ବିତେଇବା ପାଇଁ ମିଳିଲା ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଅଫର ଆଉ ତାପରେ ଯାହା ଘଟିଲା.. ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି, ଏହି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଅଜ୍ଞାତ ଅଟନ୍ତି। ସେମାନେ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯେ ମୁଁ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ନୁହେଁ।ମୁଁ କେବଳ ଏକ ଦୃଶ୍ୟମାନ ଜିନିଷ।ତେବେ ଏହି ହିରୋଇନ ଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ସାକ୍ଷୀ ଚୌଧୁରୀ ସେ ଜଣେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସାକ୍ସି ନିଜେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଗୋଟିଏ ରାତି ବିତାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଫର ମିଳିଛି।
sakhi

ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସକସିଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ରାତି ପାଇଁ ଏକ କୋଟି ଅଫର ଦେଇଥିଲେ। ସାକ୍ଷୀ ତାଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ।ସାକ୍ସି ଏକମାତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି।ଅଭିନେତ୍ରୀ-ମଡେଲ ସୋଫିଆ ହାୟାତ୍ଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଏହା ଦୁଇଥର ଘଟିଛି।ବଲିଉଡ ପରି ସାଉଥ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀର ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି।କେବଳ ବଲିଉଡ ନୁହେଁ, ଦକ୍ଷିଣର ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସାହସୀ ଯେ ଲୋକମାନେ ଆଖିରେ ଦେଖନ୍ତି। ସାକ୍ସି ଚୌଧୁରୀ ଦକ୍ଷିଣରୁ ଏହିପରି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ।ତେଲୁଗୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାକ୍ଷୀ ଚୌଧୁରୀ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ପରେ ଏକ ଟ୍ରୋଲ ସାକ୍ସିଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲା ​।ସେ ସାକ୍ସିଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଅଶୁଭ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଯୁଗରେ ସମସ୍ତ କଳାକାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି।ତେଣୁ ସେହି କଳାକାରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଅପଡେଟ୍ ରଖନ୍ତି। ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ, ଭିଡିଓ କିମ୍ବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଇତ୍ୟାଦି ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ କିଛି ଜିନିଷ ଯୋଗୁଁ ବିବାଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ।କିଛି ନିର୍ବୋଧ ଲୋକ ଯଦି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଅଶୀଳ ଅଶୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି। ଇତି ମଧ୍ୟରେ, ଆମେ ଆଜି ଏପରି ଗୋଟିଏ ମାମଲା ଦେଖିପାରିଲେ।

sakhii

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *