25

ସନି ଦେଓଲ ଙ୍କ ଏହି “ଘାତକ” ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଜି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏମିତି |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁମାନେ,ଆମ ପୂର୍ବ ଦିନ, ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କିଛି ଚିତ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ନଜର ଆସୁଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଛି କାରଣ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ବଲିଉଡରେ ଆମର ଏକରୁ ଅଧିକ ଭେଟେରାନ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ଯୋଗୁଁ କିଏ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ଛାପ ଛାଡିଛି।ସେହିଭଳି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସନ୍ନି ଦେଓଲ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସଂଳାପ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା।

aaaa

ସନ୍ନି ଦେଓଲ୍ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟରରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ହିଟ୍ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଏତେ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଛି ଯେ ଆଜି ସାରା ଦେଶରେ ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି। ଘାତକ, ଦାମିନୀ ଏବଂ ଗଦର ଭଳି ସୁପର ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସନ୍ନି ଦେଓଲ୍ ଜଣାଶୁଣା ।ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିଅରରେ ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମଫେୟାର ଏବଂ ଦୁଇଟି ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ପାଇଛି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସନି ଦେଓଲ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମ ପାଖରେ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଡଷ୍ଟାର୍ଡ ​​ଅଛି ଯାହା ନଭେମ୍ବର 8, 1996 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଜକୁମାର ସନ୍ତୋସୀ ଥିଲେ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଓଲଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ।

bbbb

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚୟ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଡେଡଲି ଦେଖିଥିବେ, ତେବେ ଆପଣ ମନେ ରଖିବେ ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସମୟର ଅନ୍ୟତମ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୋଇଥିବା ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ 1981 ମସିହାରେ ‘ଇଭ୍ ସାପ୍ତାହିକ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ 1981’ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିଲେ। ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି 16 ନଭେମ୍ବର 1963 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଏକ ସିଟ୍ ରେ ଗୁଡ଼ାଇ ଏକ ସୁଗନ୍ଧିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା।

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ 18 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି ଜଣେ ସୁପରହିଟ୍ ହିରୋଇନ୍ ହୋଇଥିଲେ। 15 ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ଦାମିନୀଙ୍କ ଗୌରବ ଦ୍ୱାରା ରୂପା ପରଦା ଚମତ୍କୃତ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ 1996 ରେ, କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିଲେ ଏବଂ ଏହି ଚେହେରା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ମୀନାକ୍ଷୀ ମାୟାନାଗାରୀର ରଙ୍ଗୀନ ଦୁନିଆକୁ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ଉଚ୍ଚତାରେ ଛାଡି ରହସ୍ୟ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲେ ଏବଂ ସେବେଠାରୁ ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବାର ରହସ୍ୟ। 1995 ମସିହାରେ ହିଁ ମୀନାକ୍ଷୀ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ନିବେଶ ବ୍ୟାଙ୍କର୍ ହରିଶ ମାୟର୍ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଦୁହେଁ ଏକ ଫିଲ୍ମ ପାର୍ଟୀରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ଏବଂ ସେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଗୁପ୍ତରେ ବିବାହ କଲେ।ମୀନାକ୍ଷୀଙ୍କ ବିବାହ ମଧ୍ୟ ସସପେନ୍ସଠାରୁ କମ୍ ନଥିଲା, କୁହାଯାଏ ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଏହା ପରେ ଜାଣିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ମୀନାକ୍ଷୀ ଆମେରିକାରେ ସ୍ଥିର ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ମୀନାକ୍ଷୀ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡି ଟେକ୍ସାସକୁ ଚାଲିଗଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ କେବେ ଦେଖି ନଥିଲେ।

ccccc

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *