stree

ଦିନେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ କରୁଥିଲେ ସୁଇସାଇଡ଼,ଆଜି ୧୩ ବର୍ଷ ସାନ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ରୁହନ୍ତି |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ମହାଭାରତ ପ୍ରାୟ 30 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଦୂର ଦର୍ଶନ ଚ୍ୟାନେଲ ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରତି ରବିବାର ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଏହି ସିରିଏଲ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରିୟ ହୋଇଗଲା। ଲୋକମାନେ ଏହି କ୍ରମରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରୁଥିଲେ।ଏହି ସିରିଏଲର ଚରିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘରର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଯାଇଥିଲା।ଯୁଧିଷ୍ଠିର, ଅର୍ଜୁନ, ଦୁର୍ଯ୍ୟୋଧନ କିମ୍ବା ପାଣ୍ଡବଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦୌପଦୀ ହେଉ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚରିତ୍ର ନିଜ ଭିତରେ ଅତୁଳନୀୟ ଥିଲା। ଆଜି ଆମେ ମହାଭାରତରେ ଦୌପଦୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୂପା ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ। ରୂପାଙ୍କୁ ଆଜି 53 ବର୍ଷ ବୟସ।ରୁପା ଏକ ବଙ୍ଗୀୟ ସିରିଏଲ ସହିତ ଟେଲିଭିଜନ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ। ରୁପା ତାଙ୍କର ହିନ୍ଦୀ ସିରିଏଲ କ୍ୟାରିୟର ଦୂର ଦର୍ଶନ ସିରିଏଲ ଗଣଦେବତା ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ddd

ନିକଟରେ ମହାଭାରତର ସଫଳତା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ ରୂପା ଟିଭି ଶୋ ‘ସଚ୍ କା ସାମ୍ନା’ରେ କହିଥିଲେ – ମହାଭାରତ ପରେ ମୋର ଅନୁଭୂତି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଥିଲା। ମୁଁ ମୋ ଜୀବନରେ ସବୁଠାରୁ ଚକିତ ହୋଇଗଲି।ମୁଁ ଅତ୍ୟଧିକ ସମାଲୋଚିତ ନଥିଲି । ମୋର କ୍ୟାରିୟରର ଏହି 24 ବର୍ଷରେ, ମୁଁ କାହାକୁ କାମ ମାଗି ନାହିଁ। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ରୁପା 1992 ରେ ମେକାନିକାଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଧ୍ରୁଭ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ବିବାହର 14 ବର୍ଷ ପରେ, ସେମାନେ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ରହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ପରେ 2009 ରେ ଦୁହେଁ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଲେ।ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ରୁପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଦୈନନ୍ଦିନ ଝଗଡା ରେ ଭରି ଯାଇଥିଲି। ରୁପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅନେକ ଥର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ରୁପା ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଫ୍ଲାଟରେ ତାଙ୍କଠାରୁ 13 ବର୍ଷ ସାନ ପ୍ରେମିକା ଦିବେଦ୍ୟୁ ଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି।

kkk

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *