rasi

୧୭ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୧ ରବିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର ଜାତକରେ ସକରାତ୍ମକ ଭାବନା ରହିବ । ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ । ଆପଣ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନଙ୍କୁ ଉତଥାନ ପତନ ଦେଇ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ । ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ଦେଖାଯାଉଛି । ଆପଣ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ । ଇଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ଦୃଢ ରଖିବ । ଆପଣ ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏକତ୍ର କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି-କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକରେ ଜମିବାଡି ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ । ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ । ତୁମର ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ ହେବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ପାଇବା ଆବଶ୍ୟକ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।

ସିଂହ ରାଶି-ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକରେ ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ହେବାର ଅଛି । ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ । ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବଡ଼ ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ କାମ କରିପାରିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବ । ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ନୂତନତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି-ଆଜି, କନ୍ୟା ରାଶି ୍ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ, ତେଣୁ ଏହି ସୁଯୋଗଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ । କଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ । ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ । ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବସାଉଠା ଜାରି ରହିବ ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି-ଆଜି ତୁଳାରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ବିଶେଷକରି ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ସହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଆଜି କ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ । ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ ।

ବିଛା ରାଶି-ବିଛା ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଏକାଠି ରହିବେ । ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ । ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ । କୌଣସି ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ ।

ଧନୁ ରାଶି-ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକେ ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ମନେହୁଏ । ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ହତାଶ କରିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେଇପାରେ । ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ । ବୈଷୟିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ ।

kanya

ମକର ରାଶି-ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସଫଳତାର ଅନେକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, ତେଣୁ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନିଅନ୍ତୁ । ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ । ପୁରୁଣା ଯୋଗାଯୋଗରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ । କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଉପଯୁକ୍ତ ମନେ ହେଉଛି, ଆପଣ ଏହାର ଲାଭ ପାଇବେ । ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତୁମର ହୃଦୟ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ । ଆଜି ତୁମର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ । ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ । ଆଜି ଏପରି କିଛି ଘଟିବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ । ତୁମେ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ ।

ମୀନ ରାଶି-ଆଜି ମୀନରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଚୁନୋତିପୁର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କରେ ପଶିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ର ଅସ୍ଥିର ରହିବ କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ । ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ । କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ବାଣୀ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *