raaassi

ବଦଳିଲା ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଚଳନ ଏହି ୪ଟି ରାଶି ର ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ,ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କୋଟିପତି

ODISHA

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଗୁରୁ ଗ୍ରହକୁ ଦେବଗୁରୁ କୁହାଯାଏ। ଗୁରୁ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ବିଦ୍ୟା, ଧନ ଏବଂ ସୁଖର ଏକ କାରକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ବୃହସ୍ପତିର ସମସ୍ତ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଭଗବାନଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ।ସେହି ରାଶିର ବୃହସ୍ପତି ଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ।

bruhas

ବୃଷ ରାଶି ;

ଦେବଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଦେବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଦିଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳ କରିବ କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଶନି ଆଚ୍ଛାଦିତ ହୋଇଛି, ତେଣୁ ଶନିଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ। ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ। ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି :

ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଶିରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ମାଧ୍ୟମରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ପଥ ପରିଷ୍କାର କରିବ। ଚାକିରି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ପଥ ମଧ୍ୟ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର ସଫଳତା ଅଧା ହୋଇଯିବ।

ମକର ରାଶି;

ଗୁରୁ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି।ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସଂଘର୍ଷ ପରେ ବୃହସ୍ପତି ତୁମର ଲାଭ ଅର୍ଥରେ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏକାଦଶ ଘରେ ଗୁରୁଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଚୈତନ୍ୟର ବିକାଶ ଯୋଗାଇବ ବୋଲି କୁହାଯିବ। ଆପଣ ଖ୍ୟାତି ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଥ ଧନ ଇତ୍ୟାଦି ସମସ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ।କିନ୍ତୁ ବର୍ଷସାରା କେବେବି ଔଷଧ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ।

rasi

ମୀନ ରାଶି ;

ତୁମର ରାଶିର ଚିହ୍ନର ଗୁରୁ ହେଉଛନ୍ତି ଗୁରୁ ଯିଏ ଅକ୍ଟୋବର 11 ରୁ 13 ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରାଶିରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଭବ କରିବ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଛି। ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ପୂର୍ବ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଶିକ୍ଷା ସାମ୍ବାଦିକତା ପୋଷାକ, ଆମଦାନୀ ରପ୍ତାନି ଇତ୍ୟାଦି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟକୁ ଗୋଲଡେନ୍ ଟାଇମ୍ କୁହାଯିବ।ପ୍ରଗତିଶୀଳ ବିକାଶ ପାଇଁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗୁରୁବାର ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *