coedy

ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଏହି ଅଙ୍ଗ ପାଇଁ ପାଗଳ ଅଟନ୍ତି ମହିଳା, ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ |

FACT

ହେଲୋ, ହାଏ,ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ ପୁରୁଷମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଝିଅମାନଙ୍କର ଏହି ଅଂଶକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି ଯେ ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ପୁଅମାନଙ୍କର ଶରୀରର କିଛି ଅଂଶ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ପୁରୁଷମାନଙ୍କର କେଉଁ ଅଂଶ ଯାହା ଝିଅମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ବିଷୟରେ।

girl

ଅଧିକ ଉଚ୍ଚତା ଥିବା ପୁରୁଷ : ଡେଙ୍ଗା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ମହିଳା। ଝିଅ ମାନେ ପ୍ରଥମେ ଡେଙ୍ଗା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ପତଳା ପୁରୁଷ : ପତଳା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସବୁ ଝିଅ। ଏକ ସର୍ଭେ ରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି ଯେ ମୋଟା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପତଳା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଝିଅ ମାନେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।, ରିପିଡ୍ ବ୍ୟାକ୍ – ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, 79 ପ୍ରତିଶତ ମହିଳା ପୁରୁଷଙ୍କ ଭି ଆକୃତିର ଅଣ୍ଟାକୁ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ମନେ କରନ୍ତି।, ଆବସ୍ – ୱେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଇଲିନୋଇସ୍ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ଏକ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ମହିଳାମାନେ ନିଜ ଶରୀରରେ ପୁରୁଷଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ସେମାନଙ୍କର ଆବସ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

girl1
ଚେହେରା – ପ୍ରାୟତ ମହିଳାମାନେ ସେକ୍ସି ଚେହେରା ଥିବା ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହିପରି ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳାମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ।, ପ୍ରଶସ୍ତ କାନ୍ଧ – ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଶରୀରରେ କାନ୍ଧକୁ ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି।ବ୍ୟାପକ କାନ୍ଧରେ ଥିବା ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱବାନ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ମନେ କରନ୍ତି।, ଚଉଡା ଛାତି – ଯେପରି ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ତନ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ, ସେହିଭଳି ମହିଳାମାନେ ମଧ୍ୟ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଛାତି ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି।ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅ ପୁରୁଷଙ୍କ ଫିଟ୍ ଶରୀରକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *