pandia

କ୍ରିକେଟର ହାର୍ଦ୍ଧିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପିତାଙ୍କର ହେଲା ଅଚାନକ ମୃତ୍ୟୁ। ବିରାଟ କୋହଲି ଲେଖିଲେ ଏଭଳି…

NEWS

କ୍ରିକେଟର ଭ୍ରାତା କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ତ୍ତମାନର ସମୟରେ ଦୁଃଖର ପାହାଡ଼ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଛି।କୁନାଲ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କ ପିତା ହିମାଂଶୁ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଶନିବାର ସକାଳେ ହୃଦ୍‌ଘାତର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ, ଯାହା ସେ ସହି ପାରିନଥିଲେ। ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ବରୋଦାର ଅଧିନାୟକ ସୟଦ ମୁଶାକ ଅଲି ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଛାଡି ଘରକୁ ଯିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ssss

ହାର୍ଦିକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ କୁନାଲ ଆଜି ଜଣେ ସଫଳ କ୍ରିକେଟର କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସଂଘର୍ଷ ଏବଂ ବଳିଦାନ ରହିଛି। ତାଙ୍କୁ କ୍ରିକେଟର କରିବାରେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଅବଦାନ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡିଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପିତା ଟଙ୍କା ଉଠାଇ କ୍ରିକେଟ୍ ଏକାଡେମୀକୁ ପଠାଇଥିଲେ।ବରୋଦାର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ତଥା ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଇରଫାନ ପଠାନ ନିଜର ଦୁଖ ପ୍ରକାଶ କରି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ କୁନାଲଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତକୁ ମନେ ପକାଇ ସେ ଲେଖିଥିଲେ, “ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋତି ବାଗରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅଙ୍କଲଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ପୁଅମାନଙ୍କୁ ଭଲ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳିବାକୁ ଦେଖି ବ୍ୟଗ୍ର ଥିଲି। ମୋର ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରତି ମୋର ସମବେଦନା ।ଭଗବାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କଷ୍ଟରେ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତୁ। ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ଶକ୍ତି ଦିଅ।

pandiaa

ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ବିରାଟ କୋହଲି ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ କ୍ରୁନାଲଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ମୋର ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି। ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଥର କଥା ହେଲି। ସେ ଖୁସି ଏବଂ ସୁଖରେ ଜୀବନ ବିତାଇଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଆତ୍ମା ​​ଶାନ୍ତିରେ ବିଶ୍ରାମ କରନ୍ତୁ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *