chuaa

ବାହାଘର,ପିଲାଛୁଆ ହେଉନାହିଁ କିମ୍ବା ପରିବାରରେ ଅସୁବିଧା ତେବେ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ |

HEALTH

ପ୍ରାୟତ ଆମେ ଦେଖୁ ଯେ ଅନେକ ଲୋକ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଲାଗନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି ସମସ୍ୟା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଆସେ କିନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ସମସ୍ୟା ର ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଅନେକ ଥର ଆମ ଜୀବନକୁ ଦାୟୀ କରାଯାଏ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ହୁଏତ ବିବାହ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ଯଦି ବିବାହ ହୁଏ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ସବୁକିଛି ଥାଏ, ତେବେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ସମୟରେ ଝଗଡା ହୁଏ। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ଅନେକ ଥର ଦେଖିଥିବେ ଯେ ସବୁକିଛି ସତ୍ୱେ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ନାହିଁ।

copuleeee

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ସାନ ରୂପ ଶ୍ରୀ ହରିଙ୍କ ଶିଶୁ ଅବତାର ବାଲ ଗୋପାଳଙ୍କୁ ପୂଜା କରିଲେ ଏହି ସବୁ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ। ଯଦି କେହି ପୁଅ ପାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସକାଳେ ବାଲ ଗୋପାଳଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ପରେ ସେ ଲହୁଣୀ ମିଶ୍ରି ଅର୍ପଣ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ପରେ ଏହାକୁ ପ୍ରସାଦ ଭାବରେ ଘରେ ବଣ୍ଟନ କରିବା ଉଚିତ୍।

ଯଦି ତୁମେ ବିବାହ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ଘରେ ଶାନ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ରୁକ୍ମିଣୀ ଜୀ ସହିତ କୃଷ୍ଣଙ୍କର ଯୌବନ ରୂପକୁ ପୂଜା କର ଏବଂ ଧନିଆରେ ତିଆରି ଚୁର୍ମା ପ୍ରସାଦ ଭାବରେ ଅର୍ପଣ କରିବା ପରେ ତୁମେ ସେହି ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ କରି ପାରିବ। ଗରିବଙ୍କ ସମୟରେ ନାଲି ପୋଷାକକୁ ଙ୍କୁ ଦାନ ଭାବରେ ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ।ତୁମକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର, ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମର ବିବାହର କାରଣ ହେବ ଏବଂ ଯଦି ଘର କୌଣସି ଦୁଖ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯିବ।

copu

ତଥାପି, ଦୟା ଦେଖାଇବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପରିମାଣରେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସବୁକିଛି ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ସହଜରେ ଘଟେ ନାହିଁ।ଧୀରେ ଧୀରେ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସବୁକିଛି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରାକକୁ ଫେରି ଆସିବ ଯାହା ଦ୍ବାରା ତୁମେ ସମସ୍ତ ସୁଖ ପାଇବ।ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *