sonuuu

ଗରିବ ମାନଙ୍କୁ ଇ- ରିକ୍ସା ଦେବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁସୁଦ

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ।ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଏହି ଯୋଜନା ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଜି ଏ ଆସନ୍ତାକାଲି ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପଦକ୍ଷେପ ବହୁତ ଲାଭକାରୀ ହେବ ବୋଲି ସୋନୁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।ଗରିବ ଶ୍ରମିକ ଶ୍ରେଣୀ ର ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଏବଂ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି ସୋନୁ ସୁଦ। ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କୁ ଇ-ରିକ୍ସା ଯୋଗାଇବା, ଯେଉଁମାନେ ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ କରିବା ଦିଗରେ ଏକ ଛୋଟ ସହଯୋଗ ।ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସୋନୁ ସୁଦ ଗରିବ ଏବଂ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ନୂଆ ଯୋଜନା ଆଣିଛନ୍ତି।

sonu

ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ କରୋନା ଅବଧିରେ ଚାକିରି ହରାଇଥିବା ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଇ-ରିକ୍ସା ଯୋଗାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି।ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜେ କମାଅ ଏବଂ ଘର ଚଲାଅ ନାମକ ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ଆଣିଛନ୍ତି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଅଭାବୀ ଯୁବକମାନେ ଏହି ଇ-ରିକ୍ସା ପାଇପାରିବେ।ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ, ସେମାନେ ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି ଯାହାର ଚାକିରୀ କରୋନା ଅବଧିରେ ଚାଲିଯାଇଛି ।ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କରୋନାଭାଇରସରେ ବନ୍ଦ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଶର ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି। ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ସୋନୁ ସୁଦ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ।ଲକଡାଉନରେ, ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ସେମାନେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ, ଗରୀବ ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ, ସେମାନେ ଦେଶ ଆଖିରେ ବହୁତ ସମ୍ମାନ ଦେଖିଛନ୍ତି। ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କର ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଗରିବଙ୍କ ଭଗବାନ ପାଲଟିଛନ୍ତି।

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।
ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ।ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଏହି ଯୋଜନା ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଜି ଏ ଆସନ୍ତାକାଲି ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପଦକ୍ଷେପ ବହୁତ ଲାଭକାରୀ ହେବ ବୋଲି ସୋନୁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।ଗରିବ ଶ୍ରମିକ ଶ୍ରେଣୀ ର ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଏବଂ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି ସୋନୁ ସୁଦ। ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କୁ ଇ-ରିକ୍ସା ଯୋଗାଇବା, ଯେଉଁମାନେ ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ କରିବା ଦିଗରେ ଏକ ଛୋଟ ସହଯୋଗ ।ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସୋନୁ ସୁଦ ଗରିବ ଏବଂ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ନୂଆ ଯୋଜନା ଆଣିଛନ୍ତି।

sonuuu

ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ କରୋନା ଅବଧିରେ ଚାକିରି ହରାଇଥିବା ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଇ-ରିକ୍ସା ଯୋଗାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି।ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜେ କମାଅ ଏବଂ ଘର ଚଲାଅ ନାମକ ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ଆଣିଛନ୍ତି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଅଭାବୀ ଯୁବକମାନେ ଏହି ଇ-ରିକ୍ସା ପାଇପାରିବେ।ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ, ସେମାନେ ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି ଯାହାର ଚାକିରୀ କରୋନା ଅବଧିରେ ଚାଲିଯାଇଛି ।ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କରୋନାଭାଇରସରେ ବନ୍ଦ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଶର ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି। ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ସୋନୁ ସୁଦ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ।ଲକଡାଉନରେ, ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ସେମାନେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ, ଗରୀବ ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ, ସେମାନେ ଦେଶ ଆଖିରେ ବହୁତ ସମ୍ମାନ ଦେଖିଛନ୍ତି। ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କର ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଗରିବଙ୍କ ଭଗବାନ ପାଲଟିଛନ୍ତି।

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *