harvasan

କ୍ରିକେଟକୁ ନେଇ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର। ଚେନ୍ନାଇ ସହ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ଶେଷ କଲେ ହରଭଜନ ସିଂ |

NEWS

ହେଲୋ ହାଏ ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ।ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଇପିଏଲ କ୍ରିକେଟ କୁ ନେଇ ଆସିଛି ବଡ଼ ଖବର। ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ସିଜିନ ରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶାଜନକ ଥିଲା। ଚେନ୍ନାଇ ଦଳ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ଯୋଗ୍ୟତା ନ ପାଇ ଇତିହାସରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରୁ ଖସିପଡିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ସୂଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଆସନ୍ତା ସିଜିନ ପାଇଁ ଦଳରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଫ୍ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

harrr

ହରଭଜନ ସିଂ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଭେଟେରାନ୍ ଅଫ୍ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ହଁ, ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ସଦସ୍ୟ ହରଭଜନ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ସହିତ ଖେଳାଯିବ ନାହିଁ।

ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ସହିତ ମୋର ଚୁକ୍ତି ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଏହି ଦଳ ସହିତ ଖେଳିବା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁଭୂତି ଥିଲା। ଆମେ ଅନେକ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲୁ, ଆମେ ଅନେକ ସ୍ମରଣୀୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଏକାଠି ବଞ୍ଚିଥିଲୁ। ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ମୋ ପାଖରେ ରଖିବି।ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ, ଦଳ ପରିଚାଳନା, ସହାୟକ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ସମସ୍ତ ଶୁଭକାମନା।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ରିଲିଜ୍? ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କ ଏହି ପଦବୀରୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି ଯେ ସେ ଆସନ୍ତା ସିଜନରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଂଶ ହେବେ ନାହିଁ। ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ଦ୍ୱାରା ଭାଜିଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ତେବେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସରକାରୀ ଘୋଷଣା ହୋଇନାହିଁ।

harii

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ , ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ରେ ହରଭଜନ ସିଂ ଏବଂ ସୁରେଶ ରାଇନା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରୁ ଓହରି ଯାଇଥିଲେ।2018 ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସହିତ ହରଭଜନ ସିଂ ଜଡିତ ଥିଲେ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *