rasi

୨ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଯଦି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସେମାନେ ଋଣ ନେଇପାରିବେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | କିଛି ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଚାଲିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ସମାଜର କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମଙ୍ଗଲିକ୍ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସ୍ଥିର ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ |

mithun

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବାନ ପ୍ରମାଣିତ ହେବେ | ଆପଣ ନିଜ ହାତରେ ଯେକୌଣସି ବିପଦ ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଖୁସିରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ |

ସିଂହ :ସିଂହ ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଦେବ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଆଜି ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା : କନ୍ୟା ରାଶି ଆଜି ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | କ୍ରନିକ ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ହାତରେ ଯେକୌଣସି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିଶେଷକରି ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରି ବଡ଼ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଅବସ୍ଥା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ହଠାତ୍, ପୁରୁଣା ନିବେଶରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆତ୍ମ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର କମ୍ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଶରୀର ଆଜି ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି, ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆକାଂକ୍ଷିତ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶ୍ରମିକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଜଳମଗ୍ନ ପରିମାଣ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଚାକିରି ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | କାରବାର ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆଜି ଭଲ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ଦକ୍ଷତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଭଲ କରିବେ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ପାଇବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ | ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି କୌଣସି ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *