sesaa

ହଟିଗଲା କାଳ ସର୍ପ ଦୋଷ ଏହି ୩ଟି ରାଶି ରେ ବର୍ଷିବ ପ୍ରବଳ ଟଙ୍କା |

RASIPHALA

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଉପରୁ କାଳ ସର୍ପ ଦୋଷ ହଟି ଯାଇଛି। ତେଣୁ ଏହି ରାଶି ଗୁଡିକ ଜୀବନରେ ପୁନଃ ଖୁସିର ରଙ୍ଗ ଭରିବାକୁ ଯାଉଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, 2021 ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ମାସ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହୋଇଛି। ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ମାସରେ ଖୁସିରେ କରାଯିବ। ଜୀବନ ସାଥୀ ନୂଆ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ପାଇବ।ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ।ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଅନେକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ କାମ କରନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ସମୟ ପ୍ରମାଣ କରିବ। ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

mithun

ବିଛା ରାଶି : ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଫେବୃଆରୀ ମାସ ସୁଖ ଆଣିଦେବ।ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଯୋଗ ଗଠନ ହେଉଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଚୁକ୍ତି ହେବ।ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ଖୁବ ହେବ ।ଯଦି ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କିଣନ୍ତୁ। ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବ।ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଏକ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରୁଛି ଯିଏ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିପାରିବ। ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ଆଶା କରାଯାଏ। ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶି ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ କାଳ ସର୍ପ ଦୋଷ ଅପସାରଣ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଫେବୃଆରୀ ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ବର୍ଷା ପରି ଆସିଛି। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରୀକୁ ଭଲ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥର ବିଶେଷ ଲାଭ ହେବ।ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିର ବଡ ଲାଭ ପାଇବେ। ତୁମର ବୁଝାମଣା ଏବଂ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ।ବ୍ୟବସାୟରେ ଏପରି କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ।ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲା ଏବଂ ବୃଦ୍ଧ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଦାବି କରିପାରିବେ। ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଧନବର୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଜାରି ରଖିବେ।

karkatta

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ରାଶି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *