rasi

୨୨ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି- ଆଜି, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଅଦରକାରୀ ଚିନ୍ତା ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ପୁରା ଦିନ ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ କରିପାରିବେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅନେକ ଭାବନାରେ ବୁଡି ରହିବେ । ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଉପାୟ ଖୋଜି ପାରିବେ । ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ।

ବୃଷ ରାଶି- ଆଜି ମନର ଅନୁଯାୟୀ ରାଶି ରାଶିର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ । ସଫଳତାର ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ । ଆପଣ ଯେକ କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ । ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଖୁସିରେ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ତୁମେ ବହୁତ ରାଗିଯିବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ କହିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ । ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି- କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକ ଆଜି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ । ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ଦିନରାତି ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ ପାଇବେ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି । ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ । ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ।

ସିଂହ ରାଶି- ଆଜିର ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକେ ମଉଜ ମସ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ । ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ । ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ । ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ । ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ । ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କୁମାରୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ବହୁତ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ । କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ବଢିପାରେ, ତେଣୁ ଅପବ୍ୟବହାରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ । କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି-ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପରାମର୍ଶ କି କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ସମୟ ଆସିଛି । ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବ । ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ ।

ବିଛା ରାଶି-ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ । ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ । ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭବାନ ହେବ । ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ । ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ । ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ, ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ । ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ । ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି-ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ । ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତିର ଦୃଢ ଲକ୍ଷଣ ଅଛି । ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ । କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ସଠିକ୍ ଭାବେ ପଢନ୍ତୁ। କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ।

ମକର ରାଶି-ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ମନେହୁଏ । ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ତୁମର ବାଣୀ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ । ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ । ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ମନ ଦେବେ ନାହିଁ । ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ମାଆଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବ । ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାବନା ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ । ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ । ସଫଳତାର ନୂଆ ସମ୍ଭାବନା ଆସିବ । ହଠାତ୍ ଧନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌ୍ଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ । କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ ।

ମୀନ ରାଶି-ଆଜି ମୀନରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅସ୍ଥିର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଖୋଜୁଥିବା ପରାମର୍ଶ ଉପରେ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତୁ । ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଯଦି ଆପଣ ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *