sarbanasa

ଯଦି ମିଳିଥାଏ ଏହି ସଂକେତ ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି ବହୁତ ବଡ଼ ଅଘଟଣ

FACT

ହେଲୋ ହାଏ ନମସ୍କାର, ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ।ସାଧାରଣତଃ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ଆଜିର ଦୁନିଆରେ କୌଣସି ଲୋକ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ କେହି ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ସମସ୍ତଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ କାରଣ ଅଛି ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ଚିନ୍ତାଧାରା ଅଛି ଯାହା ଉପରେ ଲୋକମାନେ ଅବିରତ ରହିଥାନ୍ତି। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଖରାପ ଘଟଣା ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ କେବେବି ଅଣଦେଖା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କାରଣ ସେମାନେ ଆମ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କିଛି ବାର୍ତ୍ତା ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ।

crow

ଆସନ୍ତୁ ପୁନର୍ବାର ଜାଣିବା ଯେ ମୁଖ୍ୟ ଅଶୁଭ ସୂଚକ ଗୁଡ଼ିକ କଣ, ଯେଉଁମାନେ ବୟସ୍କ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଜୀବନର ସଙ୍କଟ ଅଛି, ଏହା ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ।ଚାଲନ୍ତୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଏବଂ ଜାଣିବା। କଳା ପ୍ରଜାପତିକୁ ବିଶ୍ୱର ଅନେକ ଦେଶରେ ଏବଂ ଆମେରିକୀୟ ଦେଶମାନଙ୍କରେ ମଧ୍ୟ ଅପ୍ରାକୃତିକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଯେ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି କୌଣସି କଳା ପ୍ରଜାପତି କାହା ସାମ୍ନାରେ ଗତି କରେ, ତେବେ ଏହା ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସମାପ୍ତିର ସଙ୍କେତ ଅଟେ।

ପ୍ରାୟତ ପକ୍ଷୀମାନେ ଆମ ସହ ବେଳେ ବେଳେ ପିଟି ହୋଇଯାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏକ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ଯେ ଯଦି କାଉ କାହାର ମୁଣ୍ଡ ରେ ପିଟି ହୋଇଥାଏ, ଏହା ଗୁରୁତର ରୋଗର ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଏବଂ ଯଦି କାଉ ଡେଣା ପିଟିଦିଏ ଏବଂ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଏ, ତେବେ ଏହା ଜୀବନର ସମାପ୍ତିର ସଙ୍କେତ ଅଟେ।ଯଦି କାଉ ବାରମ୍ବାର କାହାର ମୁଣ୍ଡରେ ପିଟି ହୁଏ, ଏହା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଗଭୀର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ।

croww

ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରର ଛାତ ଉପରେ ବସି ପେଚା ଶବ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହା ସେହି ପରିବାରର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ସଙ୍କେତ ଅଟେ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *