rasi

୨ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ବିପଦ ରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି |

RASIPHALA

ମେଷ: ମେଷ ଛାତ୍ର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ନିର୍ମିତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲାଭଜନକ ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆଜି ଟିକେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ତେଣୁ ଆଜି ନିଜର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମେ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣ ରାତିରେ ଟିକେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଅନ୍ୟର ଅନୁକୂଳ ମତାମତ ଖୋଜିବା କିମ୍ବା ଗ୍ରହଣ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ ଚୁକ୍ତିନାମା କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏଭଳି ଆର୍ଥିକ ଦିନରେ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଶା କରାଯାଏ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ, ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କିମ୍ବା କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ବିନିଯୋଗ ପୂର୍ବରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କଠାରୁ କିମ୍ବା କୌଣସି ଜ୍ଞାନବାନଙ୍କଠାରୁ ମତାମତ ପାଇବା ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତୁମର ଇଚ୍ଛିତ ଏବଂ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବାର ଦିନ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ଉପାୟରେ, ନିଜକୁ କ୍ରୋଧର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ତୁମର ଭାଷଣରେ ବିଶେଷ ସାୟାମ ବଜାୟ ରଖ |

mithun

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ବନ୍ଦ ହେବାର ଆଶା ଅଛି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ଆଣିପାରେ | କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି ଶତ୍ରୁଠାରୁ ବିପଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେପରି ସେପରି କାହା ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କିମ୍ବା ଯୋଗାଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ | ସାମାନ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ: ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିବାକୁ ଯାଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ କରିପାରେ | ଆଜି ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କ୍ରପ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯାଇପାରିବ | କାହାକୁ ନ ପଚାରି ମତାମତ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ ଏବଂ ତୁମର କାମରୁ ଅର୍ଥ ରଖ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏକ ନୂତନ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ଦମ୍ପତିମାନେ ଆଜି ଶିଶୁ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆମେ ଏକ ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁକୁ କହିବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକିଏ ଭଲ, ତେଣୁ ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ନହୁଏ ତେବେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଟିକେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯେକ old ଣସି ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ, ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆଜି କାହାକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଯୋଗୁଁ ନୂଆ କବାଟ ଖୋଲିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ଟିକେ ଅଡୁଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା : ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନର ଅତି ସାଧାରଣ ପାସ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି କାହାର ଜୀବନରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କିମ୍ବା କାହାକୁ ମତାମତ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଏହା ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଚରଣରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଣିପାରେ | ଆଜି, ତୁମର ଚାର୍ଜ ଉପରେ ଏକ ବିଶେଷ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି ଭଳି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଛୋଟ ସମ୍ପର୍କ ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି, ତୁମେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିସ୍ଥିତିର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ମାମଲାକୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ରକ୍ଷା କରିବ | ଆଜି,କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଗାଡିରେ ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ କିଛି ବାଧା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଭଲ ଚିନ୍ତା କର ଏବଂ ସମ୍ଭବ ହେଲେ କୌଣସି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅ | ଆଜି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି, ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଖବର ମିଳିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମତାମତ ନେଇପାରିବେ | ଆଜି ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟା କିମ୍ବା ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ସମସ୍ତ ଆଶା ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସାମାନ୍ୟ ଉତ୍ଥାନ ଓ ପତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଟଙ୍କା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସହାୟକ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଅଧିକ ସୁଖଦ କରିପାରେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ନିକଟ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *