rasi

୨୩ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୧ ଶନିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର ଜାତକରେ ସକରାତ୍ମକ ଭାବନା ରହିବ । ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ । ଆପଣ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନଙ୍କୁ ଉତଥାନ ପତନ ଦେଇ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ । ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ଦେଖାଯାଉଛି । ଆପଣ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ । ଇଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ଦୃଢ ରଖିବ । ଆପଣ ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏକତ୍ର କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି-କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକରେ ଜମିବାଡି ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ । ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ । ତୁମର ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ ହେବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ପାଇବା ଆବଶ୍ୟକ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।

ସିଂହ ରାଶି-ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକରେ ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ହେବାର ଅଛି । ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ । ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବଡ଼ ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ କାମ କରିପାରିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବ । ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ନୂତନତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି-ଆଜି, କନ୍ୟା ରାଶି ୍ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ, ତେଣୁ ଏହି ସୁଯୋଗଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ । କଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ । ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ । ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବସାଉଠା ଜାରି ରହିବ ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି-ଆଜି, ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅଛି । ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ । ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ । ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରିବେ । ସହଭାଗୀତାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ ।

ବିଛା ରାଶି-ବିଛା ରାଶିର ଏକ ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ।ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ ।ତୁମର ଯୋଜନା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ ।ଅନୁସନ୍ଧାନ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।ନୂତନ ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି-ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ ।ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଭାବିବେ ।ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ।ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ଖାଇବାରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ ।ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ |

dhanu

ମକର୍ ରାଶି-ଆଜି ମକର ରାଶିର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ ।ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ ।ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କିଛି ବଡ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ବ୍ୟବସାୟିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର ରଖିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ।ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ ।ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଣେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ ।ହଠାତ୍ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ୍ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ।ଆପଣ ଖୁସିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ।ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ।ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଅନେକ ବିକଳ୍ପ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ସାମ୍ନା କରିପାରିବେ ।ବେରୋଜଗାର ହଟାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ ।ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି-ଆଜିର ଦିନ ମୀନରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତଥାନ ପତନ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ।ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହେବ ।ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ ।ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ ।ପରିବାର ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜଡିତ ହେବେ |

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *