rasi

24 ଜାନୁଆରୀ 2021 ରବିବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜି ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କ କୃପା ବର୍ଷୀବ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ବହୁ କ୍ଷତି ଭୋଗିପାରନ୍ତି ।ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ।ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ।ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ।ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବନ୍ତୁ ।ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ ।ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ।ମୂର୍ଖ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି-ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ ।ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ ।ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ ।ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ ।ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ ।ବେରୋଜଗାର ଲୋକମାନେ ଚାହୁଁଥିବା ସ୍ଥାନରେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ ।ତୁମ ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମେ ଯଥେଷ୍ଟ ସହଯୋଗ କରିବ ।ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁକର୍ମ ବ୍ୟସ୍ତତାରେ ରହିବ ।ଅଧିକ ମାନସିକ ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ ।ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ ।ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ।ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ ।ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ।ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ।ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ ।ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ ।ବ୍ୟବସାୟିକ ସାମଗ୍ରୀ ଯୋଗାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ନହେବା କିଛି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି-ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ ।ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ ।ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ ।କ୍ରୀଡା ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଏକ ନୂତନ ଉପାୟ ପାଇପାରିବେ ।ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ ।ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ ।ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ ।ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି-ଆଜି କୁକନ୍ୟାରାଶିର ଜାତକପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ତୁମର ଛୋଟ ଭୁଲଗୁଡ଼ିକର ଉନ୍ନତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ।ହଠାତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ ।ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ ।ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ ।ଘରେ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ ।ଶରୀରରେ ସାମାନ୍ୟ ସାଂଘାତିକତା ଦେଖାଯିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି- ତୁଳାରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଲାଭ ପାଇବାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ସଠିକ୍ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି, ଆପଣ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିପାରନ୍ତି । ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ । ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ । ହଠାତ୍ ଦୁର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ ।

ବିଛା ରାଶି- ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ। ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବ । ମନୋରଞ୍ଜକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ । ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବୈଷୟିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଧନୁ ରାଶି- ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଆଜି, ଲାଭର ସୁଯୋଗ ହାସଲ ହୋଇପାରିବ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନିଅନ୍ତୁ । ତୁମେ ମୂଲ୍ୟବାନ କିଛି ଫେରାଇ ପାରିବ । ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ରୋଜଗାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ ।

dhanu

ମକର ରାଶି-ଆଜି ମକର ରାଶିର ଜାତକରେ ବିଗଡିଯାଇଥିବା କାମ ହୋଈଯିବ । ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ । ତୁମର ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପାଇଁ ତୁମେ ଭରଣା କରିପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ । ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ନିଜ ହାତରେ ରଖନ୍ତୁ । ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ପାଇବେ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଛୋଟ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ବଡ ଲାଭ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଯଦି ତୁମେ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେଇଛ, ତୁମେ ତୁମର ଋଣକୁ ସୁଝିପାରିବ । ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ । ଆପଣ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ । ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଳୁଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ ।

ମୀନ ରାଶି- ଆଜିର ଦିନଟି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ । କାମ ବିଗିଡିପାରେ । ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର । ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଖୁସି ପାଇବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *