rasi

୨୫ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୧ ସୋମବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର ରାଶିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଯୋଗ ଦେଖାଯାଏ । ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ । ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ପରି ଦେଖାଯିବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଆଜି ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ବାଲାଙ୍କ ଦିନ ଠିକ୍ ନଜର ଆସୁଛି । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଯେ କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଆପଣ ସମାପ୍ତ କରିଥିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ତୁମର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ହାସଲ ହେବ । ଏକ ପୁରୁଣା ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଚିହ୍ନ ବହୁ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ । ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ଆସିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ । ପରିବାରର କୌଣସି ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶି-ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ । ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ହେବ । ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ । ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ । ହଠାତ୍ ପିଲାମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି-ଆଜି କୁକନ୍ୟାରାଶିର ଜାତକପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ତୁମର ଛୋଟ ଭୁଲଗୁଡ଼ିକର ଉନ୍ନତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ।ହଠାତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ ।ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ ।ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ ।ଘରେ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ ।ଶରୀରରେ ସାମାନ୍ୟ ସାଂଘାତିକତା ଦେଖାଯିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି-ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।ତୁମର ଅଟକିରହିଥିବା କାମ ସମାପ୍ତ ହେବ ।ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟିକିଏ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ।ତୁମେ ତୁମର ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବ ।ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ ।କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ।ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବଞ୍ଚୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ ।ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବୁଲିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ ।ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି-ବିଛା ରାଶିର ଏକ ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ।ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ ।ତୁମର ଯୋଜନା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ ।ଅନୁସନ୍ଧାନ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।ନୂତନ ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି-ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ ।ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଭାବିବେ ।ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ।ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ଖାଇବାରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ ।ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ |

dhanu

ମକର୍ ରାଶି-ଆଜି ମକର ରାଶିର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ ।ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ ।ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କିଛି ବଡ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ବ୍ୟବସାୟିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର ରଖିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ।ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ ।ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଣେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ ।ହଠାତ୍ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ୍ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ।ଆପଣ ଖୁସିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ।ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ।ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଅନେକ ବିକଳ୍ପ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ସାମ୍ନା କରିପାରିବେ ।ବେରୋଜଗାର ହଟାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ ।ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି-ଆଜିର ଦିନ ମୀନରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତଥାନ ପତନ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ।ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହେବ ।ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ ।ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ ।ପରିବାର ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜଡିତ ହେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *