rasi

26 ଜାନୁଆରୀ 2020,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶି ବଡ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି- ମେଷ ରାଶି ଆଜି କିଛି ମାମଲାରେ ବ୍ୟସ୍ତତାପୁର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତିବିଧି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ । ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର । ଘରେ କାହାଠାରୁ ଉପଦେଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ବୃଷ ରାଶି- ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । ଟଙ୍କା କାରବାର ଋଣ ଦେବାବେଳେ ନମ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ । କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ହେତୁ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବେ । ପୁରୁଣା ଅଭିଜ୍ଞତା ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ । ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆସିବ । ଜଣେ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିପାରନ୍ତି । ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ । ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦର ସମାଧାନ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । ଟଙ୍କା ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ଜଣେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବ । ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ । ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି । ହଠାତ୍ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରେ ।

ସିଂହ ରାଶି- ଆଜି, ସିଂହ ରାଶିରେଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୁବିଧା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଛୋଟ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ବଡ ଲାଭ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ । ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟାରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଯଥାର୍ଥ ମନେହୁଏ । ତୁମ ମନକୁ ଶୁଣିବାକୁ ପଡିବ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ । ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ । ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି- ତୁଳାରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଲାଭ ପାଇବାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ସଠିକ୍ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି, ଆପଣ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିପାରନ୍ତି । ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ । ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ । ହଠାତ୍ ଦୁର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ସକରାତ୍ମକ ଦିନ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ପୁରୁଣା ଯୋଗାଯୋଗର ଲାଭ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପାଇଁ ଭରଣା କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରୋଇ କାମରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ମାନସିକ ଚାପ ସାମାନ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଦୁଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ କରିବ | ତୁମ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାରିବାରିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ଆପଣ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ | ତୁମ କାମରେ ତୁମେ ଲଗାତାର ସଫଳତା ପାଇବ ଆଜି, ତୁମର ପରିଶ୍ରମ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ, ଏହା ଶୀଘ୍ର ଲାଭଦାୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଫଳାଫଳ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଫଳାଫଳ ପାଇ ଉତ୍ସାହ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ବହୁତ ଠିକ୍ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆସନ୍ତାକାଲି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ନକରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଟିକିଏ ଗରମ ମନେହୁଏ, ତେଣୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କର ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *