rasi

୨୭ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୧ ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ମେଷ ରାଶିର ରାଶିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଯୋଗ ଦେଖାଯାଏ । ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ । ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ପରି ଦେଖାଯିବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଆଜି ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ବାଲାଙ୍କ ଦିନ ଠିକ୍ ନଜର ଆସୁଛି । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଯେ କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଆପଣ ସମାପ୍ତ କରିଥିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ତୁମର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ହାସଲ ହେବ । ଏକ ପୁରୁଣା ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଚିହ୍ନ ବହୁ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ । ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରେ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ । ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ହେବ । ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ । ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ । ହଠାତ୍ ପିଲାମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- କନ୍ୟାରାଶିର ଲୋକେ ଆଜି ଆଘାତ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଆଚରଣ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ଆଜି କୌଣସି ବିପଦପୁର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ହଠାତ୍ ଟେଲିକମରୁ ଦୁଃଖଦ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନିରାଶ କରିବ ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜି, ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅଛି । ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ । ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ । ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରିବେ । ସହଭାଗୀତାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ ।

ବିଛା ରାଶି:- ବିଛା ରାଶିର ମନରେ ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା କଥା ଜାରି ରହିବ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ତୁମେ ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖ । ମୂର୍ଖ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ । ପତି-ପତ୍ନୀ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ । ଜୀବନ ସାଥୀକୁ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ପାଣିପାଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ। ଘରୋଇ ଆରାମ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତୁମର ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ। ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ହୁଏତ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

dhanu

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ମନେହୁଏ । ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ତୁମର ବାଣୀ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ । ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ । ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ମନ ଦେବେ ନାହିଁ । ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ମାଆଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବ । ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାବନା ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ । ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ । ସଫଳତାର ନୂଆ ସମ୍ଭାବନା ଆସିବ । ହଠାତ୍ ଧନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌ୍ଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ । କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜି ମୀନରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅସ୍ଥିର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଖୋଜୁଥିବା ପରାମର୍ଶ ଉପରେ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତୁ । ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଯଦି ଆପଣ ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *