anuska

ସୁଟିଙ୍ଗ କରୁଥିବା ସମୟରେ ରଣବିର ସିଂହ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା କରୁଥିଲେ ଏହି କାମ, ସମସ୍ତେ ଦେଖି ନେଲେ ଆଉ ତା ପରେ …

FACT

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଯେ କୌଣସି ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଏ, ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ପଡେ। ଅଭିନେତାମାନେ ପୁରା ୟୁନିଟ୍ ସାମ୍ନାରେ ଏପରି ଦୃଶ୍ୟ ସମୟରେ ପ୍ରାୟତ ନର୍ଭସ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଶୁଟିଂକୁ ବାତିଲ କରିବାକୁ ପଡେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯାହାକି ରଣଭୀର ସିଂ ସିଦ୍ଧ ହେବା ପାଇଁ ଦିନସାରା ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ କେବଳ 12 ସେକେଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖାଯାଇଥିଲା, ଅର୍ଥାତ୍ 12 ସେକେଣ୍ଡ ପାଇଁ ଏହି ଚୁମ୍ବନ ରଣଭୀର ସିଂ, ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ 12 ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ଚୁମ୍ବନ।

ରଣବୀର ସିଂ ତାଙ୍କର ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବାଜା ବାରାଟରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ପାଇଁ ବରିଷ୍ଠ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ଯାଦୁ ଏପରି ଥିଲା ଯେ ଅନୁଷ୍କା ନିଜ ମନରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିପାରି ନଥିଲେ। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କର ଉଭୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ହେଡଲାଇନ୍ ଆରମ୍ଭ କଲା। ରଣଭୀର ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନଗଦ କରିବା ପାଇଁ ୟଶ ରାଜ ଫିଲ୍ମ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକ ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟରେ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଏହି ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହୋଇପଡିଥିଲେ। ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ପାଇଁ ଦର୍ସାଲ ଅନୁଷ୍କା ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ ନିଜକୁ ଅସହଜ ମନେ କରୁଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ଅନେକ ରିଟେକ୍ ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତାଙ୍କୁ ଅଫସ୍କ୍ରିନ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଗୋଟିଏ ଦୃଶ୍ୟ ଠିକ୍ ହେବ।

ରଣଭୀର ସିଂ ଏକ ଇଚ୍ଛା ପାଇଲେ। ଅଭ୍ୟାସ ବାହାନା କରି ସେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ହଇରାଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଏହି କ୍ରମ ଦିନସାରା ଜାରି ରହିଲା ଯଦିଓ ସେହି ଦିନ ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ରଣଭୀରଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍କା ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ।ଯେତେବେଳେ ପୁନର୍ବାର ସୁଟିଂ ହୋଇଥିଲା, ଏହା ରିଟେକ୍ ଉପରେ ପୁନର୍ବାର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସତ୍ତ୍ୱେ ଯେତେବେଳେ ସୁଟ୍ ଠିକ୍ ନଥିଲା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କ୍ୟାମେରାକୁ ବନ୍ଦ କରି ପରସ୍ପରକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ। କ୍ୟାମେରା ବନ୍ଦ ହେବା ମାତ୍ରେ ଅନୁଷ୍କା ଆରାମଦାୟକ ହେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିନଥିଲେ, ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଫିଲ୍ମରେ ରଖିଥିଲେ। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *