rasi

୨୯ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ତୁମର ସମୟ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ | ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ପ୍ରକୃତିରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅଛି | କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ତୁମ ଭିତରେ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଆସିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶେଷ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ଅନୁଭବ କରିବେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ଆପଣ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକାପଣର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ମନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ମନ ଏଠାକୁ ବୁଲିବ | ଆପଣ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶିଗୁଡିକ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ କୁମାରୀର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ତୁମର ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯାନର ସୁଖ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଆୟ ମଧ୍ୟରେ ଆମେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବା | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପୁରୁଣା ଭୁଲଗୁଡ଼ିକ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ମୂଳବାସୀ ନିଜ ପତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ତୁମର ସମୟ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖିଛନ୍ତି | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | କରିସ୍ମା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଗତିର ଗତି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ, ଆପଣ ଏହି ଉପାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଯାଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ପିଲାମାନେ ଘର ବାହାରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଚାଲିଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକ ଆଜି ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି | କୌଣସି କ୍ରନିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନା ଉପରେ ସଠିକ୍ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବେ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦେଖାଯାଏ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଏଥିରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଆଚରଣ ବଦଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନର ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ଆପଣ ଟିକେ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *