chadapatra

କଣ ଐଶ୍ୱୟା ଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବେ ଅଭିଷେକ ବଚନ? ମିଡ଼ିଆରେ ହେଉଛି ଚର୍ଚ୍ଚା |

NEWS

ବଲିଉଡରେ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଖରାପ କିଛି ନୂଆ ନୁହେଁ। କିନ୍ତୁ କିଛି ଦମ୍ପତି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣିତ। ଏହି ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ଯାହାର ସୁନ୍ଦର କେମେଷ୍ଟ୍ରି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଉଭୟ ପ୍ରାୟତ ଏକାକୀ କିମ୍ବା ବେଳେବେଳେ ଝିଅ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଦେଖାଯାଏ କିନ୍ତୁ ଅଭିଷେକଙ୍କ ‘ମୁଁ ଛାଡପତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି’ ଏହି ଶବ୍ଦ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହଲାଇଲା। ହଁ, ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ନିଜେ ଏହି କଥା କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ପ୍ରକୃତ ସତ୍ୟ କ’ଣ? ଜାଣିବା

rai

ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଯାଉଥିଲା କି? ବାସ୍ତବରେ, ଯେତେବେଳେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା 2016 ରେ ‘ସରବଜିତ୍’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରମୋସନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ ।ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଦୃଢ଼ ସମ୍ପର୍କ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲା। ହଁ, ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଜୀବନ ଯେତିକି ଚିନ୍ତା କରାଯାଏ ସେତିକି ସହଜ, ବାସ୍ତବରେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କାରଣ ସେମାନଙ୍କର କ୍ଷଣ-ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଗତିବିଧି କ୍ୟାମେରା ଦ୍ୱାରା ତଦାରଖ କରାଯାଏ। ଅନେକ ଥର, ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଗୁଜବର ଏତେ ଖରାପ ଶିକାର ଯେ ପୁନର୍ବାର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ସମୟ ଲାଗେ ନାହିଁ। ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ।

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ରାଗିଗଲେ? ଫିଲ୍ମ ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ପୋଜ୍ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ, ଅଭିଷେକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅଭିନେତା କ୍ରୋଧିତ ଭାବରେ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ‘ତାଙ୍କର ଫଟୋ ନିଅ।’ ଏଠାରୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଖୁସି ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଛାଡପତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ଅଭିଷେକ ଯାହା କହିଥିଲେ ତାହା ବଡ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ମାମଲା ଏତେ ବଢ଼ିଯାଇଛି ଯେ ଅଭିଷେକ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଠିକ ଅଛି .. ମୁଁ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଯିବି। ମୋତେ ଜଣାଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ପୁନର୍ବାର ବିବାହ କରିବି ତୁମେ କହିବ କି? ‘

ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅଭିଷେକ କ’ଣ କହିଥିଲେ? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଗୁଜବ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିଷେକ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ୱେବସାଇଟ୍ ଟୁଇଟ୍ କରି ସାକ୍ଷାତକାର ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିଷେକ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହିଥିଲେ। ଅଭିଷେକ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି। ଆମର ସମ୍ପର୍କକୁ କିପରି ଚଳାଇବା ଉଚିତ ତାହା କୌଣସି ତୃତୀୟାଂଶକୁ କହିବାକୁ କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା କିମ୍ବା ଅନୁମତି ନାହିଁ। ମୋ ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କେତେ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ମୁଁ ଜାଣେ ଐଶ୍ୱରୀଆ ମୋତେ କେତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

ais

କୌଣସି ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଅଧିକାର ନାହିଁ। ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ଛାଡପତ୍ର ଖବରକୁ ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଯେକୌଣସି ସଂପର୍କରେ, ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି କହିବାର ଅଧିକାର ନାହିଁ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ଏହା ନିଜେ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ।ଉଭୟ ଐଶ୍ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ସମ୍ପର୍କର ଏହି ସୂକ୍ଷ୍ମ ମୋଡ଼ରେ ବୁଝାମଣା ଦେଖାଇଲେ ଏବଂ ଏଥିରୁ, ଅନ୍ୟ ଦମ୍ପତିମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଶିଖିବା ଉଚିତ୍ ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ସଂପର୍କରେ ଏକ ତୃତୀୟଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ହୁଏ, ଠିକ୍ ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସମ୍ପର୍କ ସମାପ୍ତ ହୁଏ କିମ୍ବା ଖରାପ ହୋଇଯାଏ। ତେଣୁ ତୁମ ସାଥୀକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କେବେବି ତୁଳନା କର ନାହିଁ କାରଣ ତୁମର ସାଥୀରେ ଥିବା ଗୁଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କରେ ନାହିଁ।ତୁମର ଯାହା ଅଛି ତାହା ଗ୍ରହଣ କର ଏବଂ ଖୁସି ହୁଅ।ସଂଗ୍ରାମ ବିଷୟରେ, ସାଧାରଣ ଲୋକ କିମ୍ବା ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛୋଟ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି। କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଏହାକୁ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ପରିଚାଳନା କରିବା ଉଚିତ୍।ଯାହା ଏକ ବଡ ଡିଲ୍ ନୁହେଁ।

rriiyy

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *