rasi

୩୦ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୧ ଶନିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ମଣିଷମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ତୁମର ସମୟ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ | ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରିବ |

ବୃଷ ରାଶି:- ବୃଷ ରାଶିର ପ୍ରକୃତିରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅଛି | କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ତୁମ ଭିତରେ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଆସିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶେଷ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ଅନୁଭବ କରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜି, କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଅନେକ ସଫଳତା ପଥ ମିଳିବ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଅଫିସରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ କ good ଣସି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକେ ମଉଜ ମସ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ । ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ । ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ । ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ । ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ । ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- କୁମାରୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ବହୁତ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ । କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ବଢିପାରେ, ତେଣୁ ଅପବ୍ୟବହାରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ । କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜି ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟର ଗତି ଦେଖାଯିବ | ତୁମର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ସାଧାରଣ ଫଳ ମିଳିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ସକରାତ୍ମକ ଦିନ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ପୁରୁଣା ଯୋଗାଯୋଗର ଲାଭ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପାଇଁ ଭରଣା କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି:- ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ତୀକ୍ଷ୍ମ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ପିଲାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସଫଳତା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟକୁ କହିବେ। ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ।

dhanu

ମକର ରାଶି:- ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଇଶ୍ୱରଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ । ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିବ । ଏକ ବଡ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଗତିଶୀଳ ହେବ । ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ । ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଚତୁରତାର ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- କୁମ୍ଭରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ । ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ । ଜମି ନିର୍ମାଣ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ମିଳିପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଏକତ୍ର ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ।

ମୀନ ରାଶି:- ମୀନରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ରହିବ । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । ଆଜି, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିପାରେ । ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ । କେହି ବିପଦକୁ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *