rasi

31 ଜାନୁଆରୀ 2021 ରବିବାର ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ଆଜି ସୁର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କୁହାଯାଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଛୋଟ ଭୁଲ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ହେଉଛି ବୃଷ ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ସରକାରୀ ବ୍ୟବସାୟରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶିର ତାରାଗୁଡ଼ିକ ଆଜି ଦୃଢ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଧନର ଧନ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଲା | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପୂଜା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଜଣେ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସମ୍ଭବ ହେଲେ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ମନ ଦେବେ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଆପଣ ଭାରି କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଏକ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଯୁଦ୍ଧରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି | ତୁମର ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା କିମ୍ବା ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଏହା ପରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟ ଭାଗ୍ୟରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ଯେକୌଣସି ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ହୃଦୟ କହିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ | ରୋଜଗାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ଯେପରି ଚାଲିଛି ସେପରି ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ : ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ ଏକ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଫୁଲିଯିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଭଗବାନ ଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ | ତୁମର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ, ଯାହା ସମ୍ମାନର କାରଣ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *