sanjayadatta

ହୋଟେଲ ରୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ସହିତ ଧରାପଡ଼ିଲେ ସଂଜୟ ଦତ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା |

NEWS

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବ୍ୟାପିଗଲା, ଯେତେବେଳେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ରିୟା ପିଲ୍ଲୀ ଏହି ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ସୁସ୍ମିତା ସେନ ଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ବିବାହ ମନାତା ଦତ୍ତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ।

sanjayy

ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ବିଡେଶକୁ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାଇଥିଲେ, ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ସୁସ୍ମିତା ସେନଙ୍କ ହୋଟେଲରେ ତାଙ୍କ କୋଠରୀରେ ରହୁଥିଲେ।ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ ତାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେବା ପାଇଁ ସୁସ୍ମିତା ସେନଙ୍କ କୋଠରୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ରୁମର କବାଟ ଖୋଲିବା ପରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ସୁସ୍ମିତା ସେନଙ୍କ ହାତ ଧରିଥିଲେ। ମିଡିଆ ହେଡଲାଇନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିଲା,

ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଏ, ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍, ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ଏକ ସମୟରେ ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ବିବେଚିତ ହୋଇଥିଲେ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୂଚନା ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ଏକ ଷ୍ଟେଜ୍ ସୋରେ ଭେଟିଥିଲେ। ଥିଲା, ଯାହା ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ, ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁହେଁ ଗୁପ୍ତରେ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିଥିଲେ, ବନ୍ଧୁଗଣ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା, ସେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଥିଲେ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ଜୀବନ ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବାଦର ଘଟଣା ଘଟିଛି।

sann

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ନାମ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅଛି, ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାଙ୍କ ସହ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ହୋଟେଲର ଗୋଟିଏ କୋଠରୀରେ ଧରାପଡିଥିଲେ, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାପରେ କଣ ହୋଇଥିଲା।ଏହାପରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ମିଡ଼ିଆ ଘେରି ଯାଇଥିଲା, ଖବର କାଗଜ ନ୍ୟୁଜ ମିଡ଼ିଆ ସବୁଥିରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଙ୍କ ନାମ ଉଠିଥିଲା।ଏହାପରେ ସୁସ୍ମିତା ସେନ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ ପୁର୍ଣଛେଦ ପଡ଼ିଥିଲା। ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *